logo

План роботи методичної ради КЗШ №37

Питання для обговорення Термін виконання
І ЗАСІДАННЯ

1. Про затвердження плану методичної роботи на 2017-2018 навчальний рік. Зав­дання методичної служби школи.

2. Розподіл обов’язків між чле­нами методичної ради.

3. Затвердження планів методичної роботи методичної ради, шкільних методичних об’єднань, творчих груп; плану проведення предметних тижнів у 2017-2018 н.р

4.  Шляхи реалізації науково-методичної проблеми школи «Соціалізація особистості на засадах педагогіки життєтворчості» (3 рік). Вироблення методичних рекомендацій «Як працювати над науково-методичною проблемою на ІІІ етапі». Виявлення перспективного досвіду вчителів школи щодо реалізації проблемної теми, його узагальнення.

5. Програмно-методичне забезпечення навчально-виховного процесу у 2017-2018 навчальному році.

6. Про підготовку до проведення І (шкільного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін.

7. Схвалення матеріалів ефективного педагогічного досвіду для участі у ІХ міжнародній виставці «Інноватика в сучасній освіті»

8. Огляд новин педагогічної та фахової літератури.

Вересень
ІІ ЗАСІДАННЯ

1. Огляд онлайн сервісів для створення дидактичного матеріалу.

2. Про моніторинг участі вчителів школи у міських, обласних, Всеукраїнських конкурсах педагогічної майстерності.

3. Про оновлення картотеки на обдарованих учнів з предметів і виховної роботи «Творча обдарованість».

4. Тренінг «Науково-методичний супровід впровадження обласного проекту «Електронна атестація педпрацівників». Практикум «Робота на порталі at.isuo.org з портфоліо учителя, кваліметрією діяльності».

5. Про участь педагогічних працівників у І Національному конгресі освітян України та Міжнародному Форумі «Інноваційний розвиток освіти і науки в Україні. Стан, тенденції та проблеми галузі».

6. Про проведення педагогічної ради «Освітня практика Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37 в умовах нових освітніх реформ: від інформаційно-комунікаційних технологій – до інформаційно-цифрової компетентності»

Листопад
ІІІ ЗАСІДАННЯ

1. Про атестацію педагогічних працівників, презентацію ними нових методичних знахідок, досягнень, пропаганді свого ППД на сторінках педагогічної преси, у всесвітній мережі Інтернет, створення власних блогів.

2. Про моніторинг результативності виступу учнів у ІІ-ІІІ етапах Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, інтелектуальних та творчих конкурсах

3. Моніторингові дослідження якості освіти як крок на шляху до нової української школи. Результативність навчально-виховного процесу за І семестр 2017/2018 навчального року

4. Про підсумки проведення психолого-педагогічних читань “Обдарована дитина: реалізація творчого потенціалу учня”.

5. Про проведення методичного фестивалю «Практичне впровадження наскрізної медіаосвіти: презентація уроків, занять, майстер-класів, тренінгів з використанням медіаосвітніх технологій (фестиваль-практикум методичних ідей)».

Лютий
ІV ЗАСІДАННЯ

1. Моніторинг методичного рівня вчителів, які атестуються.

2. Методичні звіти творчих груп, ШМО

3. Практикум «Створення позитивного іміджу навчального закладу/педагога в мережі Інтернет та його використання на ринку освітніх послуг»

4. Про підготовку та організацію проведення державної підсумкової атестації. Затвердження матеріалів ДПА в 4, 9, 11 класах.

Квітень
V ЗАСІДАННЯ

1. Про підсумки роботи над науково-методичною проблемою на ІІІ етапі «Соціалізація особистості на засадах педагогіки життєтворчості». Окреслення шляхів роботи школи над ІV етапом науково-методичної проблеми.

2. Аналіз вихідного діагностування педпрацівників з метою визначення змісту та структури методичної роботи на новий 2018-2019 н.р.

4. Підсумки курсової підготовки, підвищення кваліфікації педагогічних працівників за навчальний рік.

5. Презентація та обговорення проекту плану роботи методичної ради на 2018-2019 навчальний рік

Травень