logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Hour of code-2018. Година коду-2018

Цього року учні нашої школи приєднались до глобальної кампанії «Година коду», щорічної акції з популяризації програмування серед школярів, організованої за підтримки компанії “Microsoft” та Фонду BrainBasket.

Hour of code – це безкоштовна міжнародна освітня ініціатива, що спрямована на популяризацію ІТ серед школярів за допомогою проведення одного спеціально розробленого інтерактивного уроку інформатики. Авторами Години коду є американська неприбуткова організація Code.org.

Цього року свої сили можна було спробувати в період з 03 по 09 грудня. Кожен бажаючий мав можливість відчути себе програмістом за одну годину! Кожен учитель зміг долучитись до спільноти #HourOfCode, що об’єднує 217 699 зареєстрованих цього року навчальних закладів з усього світу, та 689 109 592 учнів зі 180 країн світу, що вже взяли участь у заході за час його існування!

В рамках тижня математики, фізики та інформатики, а також тижня комп’ютерних наук по всьому світу, учні 10 класу КЗШ №37 взяли участь у Міжнародному освітньому заході та отримали сертифікати, що засвідчують участь у #Hourofcode2018 та масу позитивних емоцій. Дякуємо організаторам за цікаві і веселі вправи з програмування!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *