logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Ігрові паузи для молодших школярів

Протягом тижня, під час перерв, практичним психологом школи проводились веселі та цікаві ігрові паузи для учнів 1-2 класів. Діти грали зі своїми однолітками в різні ігри для розвитку навичок комунікації та колективної взаємодії. Наприклад, дітям дуже сподобалась гра «Подарунок другу», в ході якої, вони мали вигадати незвичайний подарунок другові чи подрузі – кілограм щастя, апельсинову картоплю, або відро папуг! На питання: «Навіщо дарувати папуг? Та ще й у відрі?». Діти квапливо відповідають: «Ви що? Папуги дуже потрібні! Особливо, коли їх багато! Їх же можна всіх разом навчити розмовляти!». Тут, мимоволі, замислюєшся: «А чому б і ні? Було б весело!».

Дітям сподобались ігри, де можна було покерувати друзями, вигадуючи їм веселі завдання («Король та піддані», «Веселі карамелі»). Найпопулярнішими стали наступні команди ведучого учасника гри: «Заспівай веселу пісеньку!», «Говори неіснуючою мовою!», «Хто найдовше вимовить «О-о-о…»?».

Дітки дуже швидко засвоюють нові знання та розвивають навички, на відміну від дорослих не мають стереотипів, готові побачити та осмислити набагато більше навколо, активно генеруючі найсміливіші ідеї. Особливо ефективно розвиток учнів молодшого шкільного віку відбувається в ході гри, коли діти максимально відкриті всьому новому, адже ігри – джерело натхнення та позитиву, що допомагає дорослим і дітям краще зрозуміти один одного!

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин