logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Кафедра мовознавства КНУ запрошує на навчання

КАФЕДРА ЗАГАЛЬНОГО МОВОЗНАВСТВА, КЛАСИЧНОЇ ФІЛОЛОГІЇ ТА НЕОЕЛЛІНІСТИКИ ІНСТИТУТУ ФІЛОЛОГІЇ КИЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА запрошує вас здобути вищу освіту за спеціалізаціями: “класична філологія та англійська мова” та “новогрецька філологія та переклад і англійська мова”.

На спеціалізації “класична філологія та англійська мова” ви вивчатимете мови, що належать до світових класичних мов – давньогрецьку, латинську, а також сучасну англійську мову.

Давньогрецька та латинська мови – це мови античної європейської цивілізації, яка є колискою культури сучасної Європи. З давніх-давен, з часів виникнення перших шкіл та університетів, латинська і давньогрецька мова були в них обов’язковими предметами вивчення. Чому? Тому що знання цих мов дозволяє гуманітаріям легко опановувати інші мови, бути поліглотами! Адже, уявіть, близько 90% словникового складу романських мов (а це італійська, іспанська, французька, португальська та ін.) – латинського походження. У германських і слов’янських мовах цей відсоток в межах 40-60%! Отже, вивчаючи латину та греку, ви отримуєте базу для швидкого запам’ятовування лексики сучасних мов Європи. І не лише лексики! Знаючи походження слова, ви оволодіваєте навичками грамотного його написання в будь-якій з мов! А ще вивчення класичних мов розвиває вміння аналізувати та дебатувати!

Але, окрім вивчення мов, наші студенти слухають такі цікаві курси, як «Культура Давньої Греції та Риму», «Історія Давньої Греції та Риму», «Література Давньої Греції та Риму», «Антична міфологія», «Ораторське мистецтво» та багато інших, вчаться тонкощам перекладацького мистецтва на заняттях з герменевтики, азам віршування на парах з «Античної метрики». А третьою мовою, яка вивчається, є англійська мова, на опанування якої виділяється значна кількість годин, що забезпечує врешті-решт професійне володіння нею під закінчення бакалаврату.

Наші випускники – це всебічно ерудовані, різнопрофільні, високо компетентні філологи, які можуть працювати майже в усіх освітянських і наукових сферах, де необхідне знання давніх мов. З-поміж наших випускників є перекладачі, вчителі середніх шкіл, викладачі вишів. Нашим випускникам надзвичайно легко працюється в медіа просторі та журналістиці, у сфері літературного редагування, контент-менеджерами. Серед випускників спеціальності є й PR-менеджери, спеціалісти з комунікацій, копірайтери, а також організатори розважальних заходів, сценаристи. І, звісно, перекладачі історичної та богословської літератури, культурологи, історики, археологи, бібліотекарі, архівознавці…

На спеціалізації “новогрецька філологія та переклад і англійська мова” вивчаються новогрецька та англійська мови. Студенти цієї спеціалізації є постійними співробітниками Посольства Греції в Україні, вони успішно реалізують знання двох сучасних мов у сфері туризму, викладають новогрецьку мову в університетах та школах, є високопрофесійними перекладачами, працюють у філіях грецьких банків, а також у грецьких компаніях, зокрема у впливовій «Асоціації грецьких підприємців та підприємств в Україні». За умов навчання на контрактній формі можливим є залучення благодійних фондів для часткового покриття витрат на оплату навчання.

На нашій кафедрі працюють висококваліфіковані спеціалісти, з-поміж них 4 професори та 13 доцентів. Всі наші викладачі проходили стажування за кордоном, використовують у викладанні методики університетів Європи та США, в роботі зі студентами орієнтовані на сучасні виклики часу. Щороку наші студенти беруть участь у європейських програмах академічного обміну, міжнародних наукових конференціях, культурно-освітніх подорожах тощо.
Ми любимо наших студентів, і до кожного застосовуємо індивідуальний підхід!
Навчаючись у нас, Ви не лише матимете змогу отримати диплом найвизначнішого навчального закладу України – Київського національного університету імені Тараса Шевченка, але й здобудете рідкісну, конкурентноспроможну спеціальність, яка дозволить вам працевлаштуватися майже в будь-якій гуманітарній сфері!
Отже, ми Вас чекаємо!!!

Інформація про деталі вступу на сторінці Приймальної комісії Університету http://vstup.univ.kiev.ua/, а також на сторінці нашої кафедри у Фейсбуці (пошук за назвою «кафедра загального мовознавства, класичної філології та неоелліністики») або за телефоном кафедри (044) 239-34-15.

Наша адреса: м. Київ, бульвар Тараса Шевченка, 14, Інститут філології (жовта будівля), третій поверх, кімната 141!

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин