logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Педагогічні ради

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

23.05.2018                                                     м. Кривий  Ріг                                                            №10

Голова педагогічно ради  – Пивовар С.В.

Секретар – Сухіна Н.Ю..

Присутні: 30 осіб (список додано до протоколу)

Порядок денний

1.Про нагородження учнів 2-8-х, 10 класів Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» в 2017/2018 навчальному році

                                                                                                                Доповідач Пивовар С.В.

Голова педагогічної ради                                                                          Пивовар С.В.

Секретар                                                                                                      Сухіна Н.Ю.

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

08.04.2019                                                      м. Кривий  Ріг                                                            №9

Голова педагогічної ради  – Пивовар С.В.

Секретар – Сухіна Н.Ю.

Присутні: 32

Відсутні: 0

Порядок денний

 1. Про затвердження робочого навчального плану на 2019-2020 н.р.

                                                                                                             Пивовар С.В.

 1. Про затвердження матеріалів для проведення ДПА в 4-х, 9-х класах у 2018-2019 н.р.

                                                                                                              Кавун І.І.

 1. Про затвердження графіка державної  підсумкової атестації у 2018-2019 н.р.

                                                                                                             Кавун І.І.

Голова педагогічної ради                                                                          Пивовар С.В.

Секретар                                                                                                      Сухіна Н.Ю.

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

19.03.2019                                                     м.  Кривий  Ріг                                                            №8

Голова педагогічної ради  – Пивовар С.В.

Секретар – Сухіна Н.Ю.

Присутні: 30 осіб

Відсутні: 4

Порядок денний

 1. Про вибір підручників для учнів 6, 11-х класів.

                                                                                              Доповідач: Пивовар С.В.

 1. Про затвердження третього предмету для здачі ДПА в 9 класі.

                                                                                                               Доповідач: Пивовар С.В.

 1. Про вибір учнями 11 класу предметів  для  здачі  ДПА за вибором.

                                                                                                             Доповідач: Іващенко О.В.

 

1. СЛУХАЛИ:

Пивовар С.В., директора школи, яка повідомила, що відповідно Положення  про конкурсний відбір проектів підручників для 6, 11 класів закладів загальної середньої освіти , затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2018 року №248 «Про затвердження Положення  про конкурсний відбір проектів підручників для 2 класів закладів загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 березня 2018 року за №359/31811 зі зміною, внесеною наказом МОН України від 19 червня 2018 року № 660, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 25 червня 2018 року за № 740/32192, на ІІ етапі до проведення Конкурсу долучається ЗЗСО. 19 березня 2019 року вчителі закладу із переліку підручників здійснили безпосередній вибір проектів підручників для 6, 11 класів.

Лук’яненко І.В., вчителя історії, яка доповіла, що вибирає підручник  «Всесвітня історія.Історія України» (інтегрований курс) для 6 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.: Бондровський О.Г., Власов В.С.

Кукушкіна М.В., вчителя інформатики який доповів, що вибирає підручник: «Інформатика » для 6 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.: Ривкінд Й.Я, Лисенко Т.І., ЧерніковаЛ.А., Шакотько В.В.

Сухіну Н.Ю., вчителя української мови, яка доповіла, що вибирає підручник «Українська мова» (профільний рівень) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.: Караман С.О., Горошкіна О.М.,Караман О.В.,Попова Л.О.

Кочмар Н.В., вчителя української мови, яка доповіла, що вибирає підручник «Українська література» (профільний рівень) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.: Борзенко О.І., Лобусова О.В.

Сідорцеву Т.В., вчителя зарубіжної літератури, яка доповіла, що вибирає підручник «Зарубіжна література» (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.:Ніколенко О.М.,Ковальова Л.Л.,Юлдашева Л.П.,Лебедь Д.О.,Орлова О.В, Ніколенко К.С.

Лук’яненко І.В., вчителя історії, яка доповіла, що вибирає підручник.: «Історія України» (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.:Власов В.С., Кульчицький С.В.

Лук’яненко І.В., вчителя історії, яка доповіла, що вибирає підручник.: «Всесвітня історія» (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.: Щупак І.Я.

Шокотько О.Ф.,вчителя англійської мови, яка доповіла, що вибирає підручник.: «Англійська мова» (11-й рік навчання, рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.: Карпюк О.Д.

Крейтор Н.І., вчителя математики яка доповіла, що вибирає підручник.: «Математика» (алгебра і початки аналізу та геометрія рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.: Істер О.С.

Сушко І.В., вчителя біології яка доповіла, що вибирає підручник.: «Біологія і екологія» (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.: Задорожній К.М.

Середу Т.О., вчителя географії яка доповіла, що вибирає підручник.: «Географія» (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.: Гільберг Т.Г.,Савчук І.Г.,Совенко В.В.

Міщук Т.Є., вчителя фізики яка доповіла, що вибирає підручник.: «Фізика» (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В.М.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.: Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О..Божинова Ф.Я., Кірюхіна О.О.

Міщук Т.Є., вчителя фізики яка доповіла, що вибирає підручник.: «Астрономія » (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я.С.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою авт.: Пришляк М.П.

Шевченко Н.І., вчителя хімії яка доповіла, що вибирає підручник.: «Хімія » (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.: Григорович О.В.

Кукушкіна М.В., вчителя предмету «Захист Вітчизни» який доповів, що вибирає підручник.: «Захист Вітчизни » (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.: Гудима А.А., Пашко К.О., Герасимів І.М., Фука М.М., Щирба Ю.П.

Міщук Т.Є., вчителя предмету «Захист Вітчизни» яка доповіла, що вибирає підручник.: «Захист Вітчизни » (рівень стандарту» Основи медичних знань») для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.: Гудима А.А., Пашко К.О.,                           Герасимів І.М., Фука М.М.

 

1. УХВАЛИЛИ:

1.1 Схвалити результати вибору / замовлення підручників для 6 класу з кожної назви:

 • «Всесвітня історія. Історія України» (інтегрований курс) для 6 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Бондровський О.Г.,Власов В.С.
 • «Інформатика » для 6 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Ривкінд Й.Я,Лисенко Т.І., ЧерніковаЛ.А., Шакотько В.В.

 

1.2 Схвалити результати вибору / замовлення підручників для 11 класу з кожної назви:

 • «Українська мова» (профільний рівень) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Караман С.О., Горошкіна О.М.,Караман О.В., Попова Л.О.
 • «Українська література» (профільний рівень) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.:Борзенко О.І.,Лобусова О.В.
 • «Зарубіжна література» (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.:Ніколенко О.М.,Ковальова Л.Л.,Юлдашева Л.П.,Лебедь Д.О.,Орлова О.В, Ніколенко К.С.
 • «Історія України» (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.:Власов В.С., Кульчицький С.В.
 • «Всесвітня історія» (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Щупак І.Я.
 • «Англійська мова» (11-й рік навчання рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Карпюк О.Д.
 • «Математика» (алгебра і початки аналізу та геометрія рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Істер О.С.
 • «Біологія і екологія» (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Задорожній К.М.
 • «Географія» (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Гільберг Т.Г.,Савчук І.Г.,Совенко В.В.
 • «Фізика» (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В.М.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Бар’яхтар В.Г., Довгий С.О..Божинова Ф.Я..Кірюхіна О.О.
 • «Астрономія » (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Яцківа Я.С.) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Пришляк М.П.
 • «Хімія » (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Григорович О.В.
 • «Захист Вітчизни » (рівень стандарту) для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Гудима А.А., Пашко К.О., Герасимів І.М., Фука М.М., Щирба Ю.П.
 • «Захист Вітчизни » (рівень стандарту»Основи медичних знань») для 11 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Гудима А.А., Пашко К.О., Герасимів І.М., Фука М.М.

1.3. 19 березня 2019 року оформити в паперовому вигляді та засвідчити підписом директора КЗШ І-ІІІ ступенів № 37 результати вибору /замовлення проектів підручників за відповідною формою.

1.4. Протокол педагогічної ради з підписами членів педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір підручників, оприлюднити на сайті закладу.

                                                                                                                            19 березня 2019 р.

1.4. 20 березня 2019 року передати результати вибору/замовлення на папері та в електронному вигляді керівнику районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів.

                                                                                                                             Гончарук О.В.

 1. СЛУХАЛИ:

Пивовар С.В. , директора школи, про затвердження 3 предмету для здачі ДПА в 9 класі, проведення ДПА в школі І-Ш ступенів. Запропонувала для здачі ДПА в 9 класі  за вибором педагогічної ради визначити  3  предметом українську літературу

2. УХВАЛИЛИ:

2.1.Затвердити 3 предметом для здачі ДПА в 9 класі – українську літературу

 1. СЛУХАЛИ:

Іващенко О.В.,   класного керівника 11 класу, яка повідомила про вибір учнями 11 класу предметів для здачі ДПА в 2018/2019 н.р. за вибором : математика – 1 учень,  англійська  мова -6 учнів, географія – 14, фізика – 2 учні,

3.УХВАЛИЛИ:

3.1.Визначити для здачі ДПА за вибором учнів 11 класу предмети:

 • англійська мова;
 • математика;
 • географія;
 • фізика;

3.2. Підготувати матеріали ДПА для погодження з педагогічною радою до 28 квітня 2019р :

– для 4 класу з української мови, математики  (від.Домброва О.В., Гуменок Н.І.);

– для 9 класу з математики, української літератури (від. Крейтор Н.І., Сухіна Н.Ю.)

Голова педагогічної ради                                                                          Пивовар С.В.

Секретар                                                                                                      Сухіна Н.Ю.

 

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

05.03.2019                                                     м. Кривий  Ріг                                                            №7

 

Голова педагогічно ради  – Пивовар С.В.

Секретар – Сухіна Н.Ю.

Присутні: 30 осіб (список на 2 арк. додано до протоколу)

Відсутні: 4

Порядок денний

 1. Про вибір підручників для учнів 2-х класів

                                                                        Доповідач Пивовар С.В., директор школи

1.СЛУХАЛИ:

Пивовар С.В., директора школи, яка повідомила, що відповідно Положення  про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2018 року №248 «Про затвердження Положення  про конкурсний відбір проектів підручників для 2 класів закладів загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 26 березня 2018 року за №359/31811 зі зміною, внесеною наказом МОН України від 19 червня 2018 року № 660, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України від 25 червня 2018 року за № 740/32192, на ІІ етапі до проведення Конкурсу долучається ЗЗСО. 05 березня 2019 року вчителі закладу із переліку підручників здійснили безпосередній вибір проектів підручників для 2 класів.

ВИСТУПИЛИ:

Гаврилова О.В., вчитель початкових класів , яка доповіла, що вибирає підручники для 2 класу:

 • «Українська мова та читання » підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) авт.: Пономарьова К. І., О.Я. Савченко;
 • «Англійська мова» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) авт.: Бєляєва Т. Ю.
 • «Математика» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Листопад Н.П.;
 • «Я досліджую світ» підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) авт.: Гільберг Т.Г., Тарнавська С.С., Гнатюк О.В., Павич Н.М.
 • «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М.

Барановська Т.О., вчитель початкових класів, яка теж підтримала вибір  вчителя Гаврилової О.В.

Іващенко О.В., вчитель російської мови, яка доповіла, що вибирає підручник «Російська мова» для 2 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням  українською мовою  авт.: Самонова О.І., Горобець Ю.О.

Джиоєву О.А., вчитель музичного мистецтва, яка доповіла, що вибирає «Мистецтво» – підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М.

Штирляєву І.П., вчитель англійської мови, яка доповіла, що вибирає підручник «Англійська мова» для 2 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)  авт.: Бєляєва Т. Ю.

 1. УХВАЛИЛИ:

1.1 Схвалити результати вибору/замовлення підручників для 2 класу з кожної назви:

 • «Українська мова та читання » підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) авт.: Пономарьова К. І., О.Я. Савченко;
 • «Російська мова» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою авт.: Самонова О.І., Горобець Ю.О.
 • «Англійська мова» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) авт.: Бєляєва Т. Ю.
 • «Математика» підручник для 2 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Листопад Н.П.;
 • «Я досліджую світ» підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) авт.: Гільберг Т.Г., Тарнавська С.С., Гнатюк О.В., Павич Н.М.
 • «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 2 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М.

1.2. 06 березня 2019 року оформити в паперовому вигляді та засвідчити підписом директора КЗШ І-ІІІ ступенів № 37 результати вибору /замовлення проектів підручників за відповідною формою.

1.3. Протокол педагогічної ради з підписами членів педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір підручників, оприлюднити на сайті закладу.

                                                                  06 березня 2019р.

1.4. 06 березня 2019 року передати результати вибору/замовлення на папері та в електронному вигляді керівнику районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів.

                                                             Гончарук О.В.

Голова педагогічної ради                                                      Пивовар С.В.

Секретар                                                                                 Сухіна Н.Ю.

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

16.01.2019                                                     м. Кривий  Ріг                                                            №6

Голова педагогічно ради  – Пивовар С.В.

Секретар – Сухіна Н.Ю.

Присутні: 34 особи (список на 2 арк. додано до протоколу)

Порядок денний

 1. Про виконання рішень попередньої педагогічної ради

                                                                Доповідач Пивовар С.В., директор школи

 1. Про результати вивчення стану викладання української мови в 2-4 класах.

                                                                      Доповідач Кавун І.І..

 1. Про відрахування учениці 10 класу Фомічової Світлани  до іншого навчального закладу.

                                                                     Доповідач Лук’яненко І.В.,

                                                                      класний керівника 10 класу

 1. Щодо запровадження основних положень Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа» в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №37 в 2018-2019 навчальному році

                                                               Доповідач Пивовар С.В., директор школи

Голова педагогічної ради                                                      Пивовар С.В.

Секретар                                                                                 Сухіна Н.Ю.

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

08.11.2018                                                     м. Кривий  Ріг                                                            №5

Голова педагогічно ради  – Пивовар С.В.      Секретар – Сухіна Н.Ю..

Присутні: 34 особи (список на 2 арк. додано до протоколу)

Порядок денний

 1. Виховання дітей та учнівської молоді в освітньому просторі школи: обговорення та схвалення виховних програм учнівських колективів та визначення виховних орієнтирів шкільного освітнього процесу

Доповідач Кулікова Н.М..

Голова педагогічної ради                                                                       Пивовар С.В.

Секретар                                                                                                      Сухіна Н.Ю.

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

23.10.2018                                                     м. Кривий  Ріг                                                            №4

Голова педагогічно ради  – Пивовар С.В.      Секретар – Сухіна Н.Ю.

Присутні: 31 особа

Відсутні: 3

Порядок денний

 1. Про додатковий вибір оригінал – макетів підручників для учнів 5, 10 класів закладів загальної середньої освіти, поданих на додатковий конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти

Доповідач Пивовар С.В.

СЛУХАЛИ:

Пивовар С.В., директора школи, яка повідомила, що відповідно до  наказу МОН України від 16.01.2018 року № 41 «Про затвердження переліку підручників для 5 класу закладів загальної середньої освіти, що видаватимуться за кошти державного бюджету у 2018 році», листа МОН України від 18.10.2018 №1/9-541 «Про вибір та замовлення підручників для 5 та 10 класів»  педагогічні працівники закладу ознайомилися на веб-сайті Інституту модернізації змісту освіти за посиланням: https://imzo.gov.ua/vybir-pidruchnykiv-dlya-5-klasu-zakladiv-zahalnojiserednojiosvity/ з електронними версіями оригінал-макетів, доопрацьованих відповідно до чинних навчальних програм підручників для 5, 10 класів.

05 вересня 2018 року вчителі закладу із переліку підручників з якими ознайомилися в електронній бібліотеці НБУ у вільному доступі за посиланням  lib.imzo.gov.ua здійснили безпосередній вибір проектів підручників.

СЛУХАЛИ:

Сушко І.В., вчителя біології, яка доповіла, що запропоновані підручники відповідають навчальному плану закладу:

 • «Біологія і екологія (рівень стандарту) підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Остапченко Л.І., Балан П.Г.).

Шевченко Н.І., вчителя хімії яка доповіла, що запропоновані підручники відповідають навчальному плану закладу:

 • «Хімія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти ( авт. Ярошенко О.Г.).

Кукушкіна М.В., вчителя інформатики, який доповів, що запропоновані підручники відповідають навчальному плану закладу:

 • «Інформатика» підручник для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ривкінд Й.Я.,Лисенко Т.І.)

УХВАЛИЛИ:

 1. Схвалити результати вибору  /замовлення підручників для 5 та 10 класів з поданих дисциплін: відповідають навчальному плану закладу.
 2. 23 жовтня 2018 року оформити в паперовому вигляді та засвідчити підписом директора КЗШ І-ІІІ ступенів № 37 результати вибору /замовлення проектів підручників за формою, наданою в додатку 2 до листа МОН.
 3. Протокол педагогічної ради з підписами членів педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір підручників, оприлюднити на сайті закладу 23 жовтня 2018 р.
 4. 24 жовтня 2018 року передати результати вибору/замовлення на папері та в електронному вигляді (excel-формат) керівнику районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів.

Кавун І.І.

Голова педагогічної ради                                                                       Пивовар С.В.

Секретар                                                                                                      Сухіна Н.Ю.

Підписи вчителів, які здійснили безпосередній вибір проектів підручників:

Сушко І.В.                _____________

Шевченко                  _____________

Кукушкін М.В.         _____________

 

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

08.10.2018                                                     м. Кривий  Ріг                                                            №3

Голова педагогічно ради  – Пивовар С.В.      Секретар – Сухіна Н.Ю.

Присутні: 34 особи (список на 2 арк. додано до протоколу)

Порядок денний

 1. Про подання педагогічного колективу КЗШ № 37 до атестаційної комісії ІІ рівня щодо присвоєння вчителю української мови та літератури Сухіні Н.Ю. педагогічного звання «вчитель-методист».

Доповідач Пивовар С.В.

Голова педагогічної ради                                                                       Пивовар С.В.

Секретар                                                                                                      Сухіна Н.Ю.

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

 17.09.2018                                               м. Кривий  Ріг                                                            №2

Голова педагогічно ради  – Пивовар С.В.      Секретар – Сухіна Н.Ю.

Присутні: 30 осіб (список на 2 арк. додано до протоколу)

Порядок денний

 1. Про замовлення дубліката свідоцтва про базову загальну середню освіту для Грищенка О.Я.

Доповідач Кавун І.І., заступник директора з НВР

Голова педагогічної ради                                                                       С.Пивовар

Секретар                                                                                                      Сухіна Н.Ю.

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

31.08.2018                                                   м. Кривий  Ріг                                                            №1

Голова педагогічно ради  – Пивовар С.В.      Секретар – Сухіна Н.Ю.

Присутні: 30 осіб (список на 2 арк. додано до протоколу)

Порядок денний

 1. Про вибори секретаря педагогічної ради
 2. Про підсумки діяльності педагогічного колективу Криворізької ЗОШ І-ІІІ ступенів № 37  у 2017/2018 навчальному році та завдання на  2018/2019 навчальний рік в умовах нових освітніх реформ

Доповідачі:

Пивовар С.В., директор школи

Кавун І.І., заступник директора з НВР

Кулікова Н.М.,  заступник директора з ВР

 1. Обговорення та схвалення освітньої програми Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів  № 37 Криворізької міської ради Дніпропетровської області на 2018-2019 навчальний рік

Доповідач Пивовар С.В., директор школи

 1. Про організований початок навчального року: обговорення річного плану роботи школи на 2018-2019н.р.; погодження навчального плану на 2018-2019н.р.; обговорення режиму роботи школи та правил внутрішнього трудового розпорядку, режим роботи закладу на 2018-2019н.р.; плану роботи  соціального педагога та плану роботи шкільної  бібліотеки на 2018-2019н.р..

Доповідач Кавун І.І., заступник директора з НВР

 1. Про додатковий вибір оригінал – макетів підручників для учнів 5-го класу закладів загальної середньої освіти, поданих на додатковий конкурсний відбір проектів підручників для 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти

Доповідач Пивовар С.В., директор школи

 1. Щодо оцінювання навчальних досягнень учнів першого класу у Новій українській школі та учнів 2-4 класів.

Доповідач Кавун І.І., заступник директора з НВР

Голова педагогічної ради                                                                       С. Пивовар

Секретар                                                                                                      Сухіна Н.Ю.

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

01.06.2018                                                  м. Кривий  Ріг                                                           №11

Голова педагогічно ради  – Пивовар С.В.      Секретар – Сухіна Н.Ю..

Присутні: 30 осіб (список додано до протоколу)

Порядок денний

 1. Про переведення учнів 1-4 класів до наступного класу.

Доповідач Кавун І.І.

Голова педагогічної ради                                           Пивовар С.В.

Секретар                                                                       Сухіна Н.Ю.

 

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

22.06.2018                                                      м. Кривий  Ріг                                                           № 12

Голова педагогічно ради  – Пивовар С.В.      Секретар – Сухіна Н.Ю..

Присутні: 25 осіб (список на додано до протоколу)

Порядок денний

 1. Про випуск зі школи учнів 11 класу.

Доповідач Пивовар С.В.

 1. Про нагородження випускниці 11 класу Пестеревої Анни Сергіївни Золотою медаллю.

Доповідач Пивовар С.В.

 1. Про нагородження випускників 11 класу грамотами «За особливі успіхи у вивченні предметів»

Доповідач Кавун І.І.

 1. Про відрахування учня 10 класу ________ до іншого навчального закладу.

                                                              (П.І.Б. учня)                                                                                                                               Доповідач Іващенко О.В.

Голова педагогічної ради                                                                      Пивовар С.В.

Секретар                                                                                                      Сухіна Н.Ю.

ВИТЯГ  ІЗ  ПРОТОКОЛУ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

02.05.2018                                                     м. Кривий  Ріг                                                            №8

Голова педагогічної ради  – Кавун І.І.      Секретар – Сухіна Н.Ю.

Присутні: 28 осіб

Відсутні: 4

Порядок денний

 1. Про затвердження робочого навчального плану на 2018-2019 н.р.

Кавун І.І.

 1. Про затвердження матеріалів для проведення ДПА в 4-х, 9-х класах у 2017-2018 н.р.

Голова педагогічної ради                                                                     Кавун І.І.

Секретар                                                                                                     Сухіна Н.Ю.

 

 

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

16.05.2018                                                     м. Кривий  Ріг                                                            №9

Голова педагогічної ради  – Пивовар С.В.      Секретар – Сухіна Н.Ю.

Присутні: 29 осіб

Відсутні: 3

Порядок денний

 1. Про вибір підручників для учнів 1-х класів.

Доповідач Пивовар С.В.

 1. Про перенесення терміну державної підсумкової атестації у 2017-2018 навчальному році учням школи школи.

Доповідач  Кавун І.І.

1.СЛУХАЛИ:

Пивовар С.В., директора школи, яка повідомила, що відповідно Положення  про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти , затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 16 березня 2018 року №248 «Про затвердження Положення  про конкурсний відбір проектів підручників для 1-2 класів закладів загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиціїУкраїни 26 березня 2018 року за №359/31811 щодо конкурсного відбору проектів підручників для  учнів 1-2 класів закладів загальної середньої освіти, педагогічні працівники школи  з 14 по 16 травня  ознайомиилися з фрагментами електронних версій оригінал-макетів підручників.    16 травня 2018 року вчителі закладу із переліку підручників здійснили безпосередній вибір проектів підручників для 1-2 класів.

Гаврилова О.В., вчителя початкових класів , яка доповіла, що вибирає підручники для 1 класу

 • «Українська мова. Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) авт.: Пономарьова К. І.
 • «Російська мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Самонова О.І., Горобець Ю.О.
 • «Англійська мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом) авт.: Бєляєва Т. Ю.
 • «Математика» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Митник О. Я., Ісаєнко О. В.
 • «Я досліджую світ» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) авт.: Гільберг Т.Г., Тарнавська С.С., Гнатюк О.В., Павич Н.М.
 • «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М.

Осовітну С.В.,педагога-організатора, яка буде працювати в майбутньому 1 класі, яка теж підтримала вибір  вчителя Гаврилової О.В.

Джиоєву О.А., вчителя музичного мистецтва , яка доповіла , що вибирає «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М.

Штирляєву І.П., вчителя англійської мови, яка доповіла , що вибирає підручник «Англійська мова» для 1 класу закладів загальної середньої освіти (з аудіосупроводом)  авт.: Бєляєва Т. Ю.

1.УХВАЛИЛИ:

1.1 Схвалити результати вибору / замовлення підручників для 1 класу з кожної назви:

 • «Українська мова. Буквар» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) авт.: Пономарьова К. І.
 • «Російська мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  авт.: Самонова О.І., Горобець Ю.О.
 • «Англійська мова» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти (з
 • аудіосупроводом) авт.: Бєляєва Т. Ю.
 • «Математика» підручник для 1 класу закладів загальної середньої освіти авт.:  Митник О.Я., Ісаєнко О. В.
 • «Я досліджую світ» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти (у 2-х частинах) авт.: Гільберг Т.Г., Тарнавська С.С., Гнатюк О.В., Павич Н.М.
 • «Мистецтво» підручник інтегрованого курсу для 1 класу закладів загальної середньої освіти авт.: Масол Л. М., Гайдамака О. В., Колотило О. М.

1.2. 17 травня 2018 року оформити в паперовому вигляді та засвідчити підписом директора КЗШ І-ІІІ ступенів № 37 результати вибору /замовлення проектів підручників за відповідною формою.

1.3. Протокол педагогічної ради з підписами членів педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір підручників, оприлюднити на сайті закладу.

18 травня 2018р.

1.4. 17 травня 2018 року передати результати вибору/замовлення на папері та в електронному вигляді керівнику районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів.

Гончарук О.В.

Голова педагогічної ради                                                                      Кавун І.І.

Секретар                                                                                                      Сухіна Н.Ю.

 

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

23.05.2018                                                     м. Кривий  Ріг                                                            № 10

Голова педагогічно ради  – Пивовар С.В.      Секретар – Сухіна Н.Ю..

Присутні: 30 осіб (список додано до протоколу)

Порядок денний

1.Про нагородження учнів 2-8-х, 10 класів Похвальними листами «За високі досягнення у навчанні» в 2017/2018 навчальному році

Доповідач Пивовар С.В.

Голова педагогічної ради                                                 Пивовар С.В.

Секретар                                                                                 Сухіна Н.Ю.

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

25.04.2018                                                     м. Кривий  Ріг                                                            №7

Голова педагогічної ради  – Кавун І.І.      Секретар – Сухіна Н.Ю.

Присутні: 28 осіб

Відсутні: 4

Порядок денний

 1. Про вибір підручників для учнів 10 та 5 класів.

Доповідач Кавун І.І.

 1. Про звільнення від державної підсумкової атестації у 2017-2018 навчальному році учнів

школи.

Доповідач  Кавун І.І.

 1. Про затвердження графіка державної підсумкової атестації у 2017-2018 навчальному році.

Доповідач Кавун І.І.

1.СЛУХАЛИ:

Кавун І.І., заступника директора школи з навчально-виховної роботи, яка повідомила, що відповідно до листа МОН України від 11.04.2018 №1/9-222 «Про забезпечення виконання наказу Міністерства освіти і науки України 21 лютого 2018 №176» щодо конкурсного відбору проектів підручників для  учнів 5 та 10 класів закладів загальної середньої освіти, педагогічні працівники школи  з 17 по 22 квітня  ознайомиилися з електронними версіями фрагментів оригінал-макетів підручників, яким за результатами І етапу Конкурсу пропонується надати гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» та будуть розміщені в Електронній бібліотеці ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» у вільному доступі за посиланням https://lib.imzo.gov.ua/.

24 квітня 2018 року вчителі закладу із переліку підручників здійснили безпосередній вибір проектів підручників для 5 та 10 класів.

Лук’яненко І.В., вчителя історії , яка доповіла, що вибирає підручник «Вступ до історії» для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Щупак І.Я., Піскарьова І.О., Бурлака О.В.);

Кукушкіна М.В., який доповів, що вибирає  підручник «Інформатика»  для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ривкінд Й.Я, Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.)

Кочмар Н.В., вчителя української мови та літератури, яка доповіла, що вибирає підручники:

 • «Українська мова (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Караман С.О., Горошкіна О.М., Караман О.В., Попова Л.О.);
 • «Українська література (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Пахаренко В. І.);

Вишківську Ю.В., вчителя англійської мови, яка доповіла, що вибирає підручник «Англійська мова (10-й рік навчання, рівень стандарту)» для 10 класу закладів загальної середньої освіти  (авт.: Карпюк О.Д.);

Сідорцеву Т.В., вчителя зарубіжної літератури, яка доповіла, що вибирає підручник

«Зарубіжна література (рівень стандарту)»  для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Ніколенко О. М., Орлова О. В., Ковальова Л. Л. );

Барабан К.О., вчителя математики, яка доповіла, що вибирає підручник «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» для 10 класу закладів загальної середньої освіти  (авт.: Істер О. С.);

Середу Т.О., вчителя географії, яка доповіла, що вибирає підручник «Географія (рівень стандарту)»  для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Коберник С.Г., Коваленко Р.Р.);

Іващенко О.В., вчителя російської мови, яка доповіла, що вибирає підручник: «Російська мова (6-й рік навчання, рівень стандарту)» для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою  (авт.: Баландіна Н.Ф., Зима О. В.);

Ісаєву І.С.,  вчителя біології та хімії, яка доповіла, що вибирає підручники:

 • «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Остапченко Л.І., Балан П. Г., Компанець Т. А., Рушковський С. Р.);
 • «Хімія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Ярошенко О. Г. );

Лук’яненко І.В., вчителя історії , яка доповіла, що вибирає підручники:

 • «Громадянська освіта (інтегрований курс, рівень стандарту)» для 10 класу закладів загальної середньої освіти  (авт.: Бакка Т. В., Марголіна Л. В., Мелещенко Т.В.);
 • «Історія України (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Власов В. С., Кульчицький С.В.);
 • «Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Щупак І.Я.);

Пермякову В.М., вчителя технологій, яка доповіла, що вибирає підручник «Технології (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти (авт.:                          Ходзицька І.Ю., Боринець Н.І., Гащак В.М., Горобець О.В., Даниліна Е.М., Крімер В.В., Лапінський В. В., Малєєва І. В., Медвідь О. Ю., Павич Н. М., Палій Ю. В., Пархоменко О.М., Пасічна Т.С., Приходько Ю.М., Рак Л. М.);

Кукушкіна М.В.., вчителя інформатики та предмету Захист Вітчизни,  який доповів, що вибирає підручники:

 • «Інформатика (рівень стандарту)»  для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В.);
 • «Захист Вітчизни (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти ( авт.: Гарасимів І. М., Пашко К. О., Фука М. М., Щирба Ю. П.);

Міщук Т.Є., вчителя фізики та предмету Захист Вітчизни, яка доповіла, що вибирає підручники:

 • «Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В.М.)» для 10 класу закладів загальної середньої освіти(авт.:                    Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О., за редакцією Бар’яхтар В. Г., Довгого С. О.);
 • «Захист Вітчизни (рівень стандарту)», «Основи медичних знань» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.:Гудима А.А., Пашко К.О., Гарасимів І.М., Фука М.М. );

1.УХВАЛИЛИ:

 1. Схвалити результати вибору / замовлення підручників для 5 класу з кожної назви:
 • «Вступ до історії» для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Щупак І.Я., Піскарьова І.О., Бурлака О.В.);
 • «Інформатика»  для 5 класу закладів загальної середньої освіти (авт. Ривкінд Й.Я, Лисенко Т.І., Чернікова Л.А., Шакотько В.В.)

1.2.Схвалити результати вибору / замовлення підручників для 10 класу з кожної назви:

 • «Українська мова (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Караман С. О., Горошкіна О. М., Караман О. В., Попова Л. О. );
 • «Українська література (профільний рівень)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Пахаренко В. І. );
 • «Зарубіжна література (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Ніколенко О. М., Орлова О. В., Ковальова Л. Л. );
 • «Історія України (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Власов В. С., Кульчицький С. В. );
 • «Всесвітня історія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Щупак І. Я. );
 • «Громадянська освіта (інтегрований курс, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Бакка Т.В.,Марголіна Л.В., Мелещенко Т.В.);
 • «Англійська мова (10-й рік навчання, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Карпюк О. Д.);
 • «Російська мова (6-й рік навчання, рівень стандарту)»підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти з навчанням українською мовою (авт.: Баландіна Н. Ф., Зима О. В.);
 • «Математика (алгебра і початки аналізу та геометрія, рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Істер О. С. );
 • «Інформатика (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Ривкінд Й. Я., Лисенко Т. І., Чернікова Л. А., Шакотько В. В. )
 • «Біологія і екологія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Остапченко Л.І., Балан П. Г., Компанець Т. А., Рушковський С. Р.);
 • «Географія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Коберник С.Г., Коваленко Р.Р. );
 • «Фізика (рівень стандарту, за навчальною програмою авторського колективу під керівництвом Локтєва В.М.)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Бар’яхтар В. Г., Довгий С. О., Божинова Ф. Я., Кірюхіна О. О., за редакцією Бар’яхтар В. Г., Довгого С. О.);
 • «Хімія (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Ярошенко О. Г.);
 • «Захист Вітчизни (рівень стандарту)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Гарасимів І. М., Пашко К. О., Фука М. М., Щирба Ю. П.);
 • «Захист Вітчизни (рівень стандар-ту, «Основи медичних знань»)» підручник для 10 класу закладів загальної середньої освіти (авт.: Гудима А. А., Пашко К. О., Гарасимів І. М., Фука М. М.);
 • «Технології (рівень стандарту)» підручник для 10 (11) класу закладів загальної середньої освіти ( авт.: Ходзицька І. Ю., Боринець Н. І., Гащак В. М., Горобець О. В., Даниліна Е. М., Крімер В. В. Лапінський В. В., Малєєва І. В., Медвідь О. Ю., Павич Н. М., Палій Ю. В., Пархоменко О.М., Пасічна Т.С., Приходько Ю.М., Рак Л. М.).

1.3. 25 квітня 2018 року оформити в паперовому вигляді та засвідчити підписом директора КЗШ І-ІІІ ступенів № 37 результати вибору /замовлення проектів підручників за відповідною формою.

1.4. Протокол педагогічної ради з підписами членів педагогічного колективу, які здійснили безпосередній вибір підручників, оприлюднити на сайті закладу.

26 квітня 2018р.

1.5. 26 квітня 2018 року передати результати вибору/замовлення на папері та в електронному вигляді керівнику районного методичного об’єднання шкільних бібліотекарів.

Гончарук О.В.

Голова педагогічної ради                                                                      Кавун І.І.

Секретар                                                                                                      Сухіна Н.Ю.

ПРОТОКОЛ

ЗАСІДАННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

28.03.2018                                                     м. Кривий  Ріг                                                            №6

Голова педагогічно ради  – Пивовар С.В.      Секретар – Сухіна Н.Ю..

Присутні: 30 особа

Відсутні: 0

Порядок денний

 1. Про стан розвитку мовленнєвої компетенції учнів початкової школи та роль читання в організації ефективної освітньої діяльності початкової школи.

Доповідач Кавун І.І.

 1. Про стан викладання біології у 6-11 класах.

Доповідач Кавун І.І.

 1. Про затвердження робочого навчального плану на 2018-2019 н.р.

Доповідач Пивовар С.В.

 1. Про затвердження третього предмету для здачі ДПА в 9 класі.

Доповідач Пивовар С.В.

 1. Про вибір учнями 11 класу предметів для здачі ДПА за вибором.

Доповідач Кочмар Н.В.

Голова педагогічної ради                                                          Пивовар С.В.

Секретар                                                                                          Сухіна Н.Ю.