logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Методичний тиждень в школі

З 26 по 30 листопада 2018 року у школі проходив методичний тиждень в ході якого вчителі, що атестуються, ділилися з колегами своїми методичними доробками та секретами педагогічної майстерності під час відкритих уроків.

У цьому році вперше атестуються молоді вчителі Барабан К.О., Середа Т.О., Чернієнко Т.Й., Березка О.А. Також атестуються на відповідність раніше присвоєним кваліфікаційним категоріям вчителі Сушко І.В., Крейтор Н.І., Сухіна Н.Ю. На підвищення кваліфікаційної категорії атестується вчитель початкових класів Таран М.М.

Майстерність бачити та почути кожного, донести до всіх учнів знання, цікава та доречна наочність, любов до дітей та своєї справи – позиція Таран Марини Миколаївни. Ось тому на уроці математики в 3-А класі не було жодного учня, хто не засвоїв навчальний матеріал.

Талант акторки, виразність мови, уміння спілкуватися з учнями, велике бажання навчати дітей та вчитися самій – характерні ознаки уроків вчителя Чернієнко Тетяни Йосипівни. Урок літературного читання в 3-Б класі не залишив байдужим нікого, кожен відчув себе частинкою нашої рідної України.

Скрупульозність, чіткість, логіка в завершені кожного етапу уроку, вміння узагальнити теоретичний матеріал та реалізація на практиці запланованого – демонструвала на своїх уроках вчитель математики Барабан Катерини Олександрівни.

Подорожуючи на уроці географії до Південної Америки, вчитель Середа Тетяна Олександрівна показала нові форми роботи, інтерактивні вправи та техніки, використовуючи цікаву пізнавальну інформацію. Глибокі знання вчителя та любов до географії передавалися учням 7 класу.

Актуальним був урок основ здоров’я в 9 класі, який проводила вчитель Сушко Ірина Володимирівна. Вчитель піднімала питання булінгу в учнівському середовищі. Дев’ятикласники висловлювали свої думки щодо причин виникнення та наслідків цього негативного явища.

На уроці української мови в 2-Б класі вчитель Березка Оксана Анатоліївна вчила дітей розрізняти слова, які відповідають на питання ХТО? та ЩО? В цікавій ігровій формі це було зовсім не складно.

Вчитель математики Крейтор Наталія Іванівна на своїх уроках ділилася досвідом залучення старшокласників до науково-дослідницької діяльності. Одинадцятикласники підготували захист презентацій щодо використання логарифмів в фізиці, музиці, будівництві. Свої дослідження було підтверджено розв’язанням 5 видів логарифмічних рівнянь.

Уроки вчителя української мови та літератури Сухіни Наталії Юріївни вирізнялися науковістю, досконалістю, умінням майстерно дійти до найглибших витоків теми при цьому виховуючи любов до рідної мови, слова, родини. Кожен урок досягає мети завдяки доречному поєднанню технічних засобів, інноваційних технологій, різноманітності форм роботи.

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmrW6GrE

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *