logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Методичний тиждень в школі

27 листопада 2020 року в школі проведено серію творчих уроків вчителів, які атестуються. В цьому році атестуються на відповідність раніше присвоєним категоріям вчителі Міщук Т.Є., Сідорцева Т.В., Бортніков О.М., Левченко О.В. На підвищення кваліфікаційної категорії атестуються вчителі Сергієнко О.Ю., Штирляєва І.П.

Вчитель зарубіжної літератури Сідорцева Т.В. провела в 9 класі урок з теми «Взаємодія романтизму і реалізму в романі О.С. Пушкіна «Євгеній Онегін». Учитель майстерно ознайомила учнів із поняттям «реалізм», його основними особливостями; розповіла про взаємодію романтизму і реалізму в романі. Учні виявляли ознаки романтизму та реалізму, узагальнювали, порівнювали, працювали в групах. Частина завдань передбачала використання хмарних сервісів: тестових систем, Google Documents, Google Classroom, перехід за посиланнями здійснювався за допомогою смартфонів по QR-кодам. Підсумком уроку була побудова логічної схеми у документі спільного доступу.

Бортніков О.М., вчитель фізичної культури, провів урок в 6-Б класі . Учні удосконалювали техніку бігу на короткі дистанції та техніку стрибків у довжину з місця. Для цього було використано методи змагання, ігрові вправи, спеціальні бігові вправи, роботу в групах, цікаву інформацію з теорії предмета, перегляд презентації щодо удосконалення техніки бігу. Гарний настрій та дух спортивного змагання був впродовж всього уроку.

Вміти бачити кожного учня та донести до всіх знання, цікаві та доречні завдання, любов до дітей та своєї справи – основне в роботі вчителя початкових класів Левченко О.В. На уроці української мови в 4-А класі діти ознайомилися із випадками чергування кореневих звуків в іменниках жіночого та чоловічого роду. Виконали багато тренувальних вправ, працювали в групах, деякі завдання було запропоновано в електронному поданні, координація виконання таких вправ вчителем здійснювалась засобами популярного інтернет-месенджеру.

Чіткість та логічне завершення кожного етапу уроку, вміння узагальнити теоретичний матеріал та реалізація на практиці запланованого, демонстрація фізичних дослідів, міжпредметні зв’язки, випереджаючі завдання, ліричний настрій та любов до фізики продемонструвала на уроці в 7-Б класі вчитель фізики Міщук Т.Є. розповідаючи про коливальний рух, амплітуду, період і частоту коливань та маятники. Мабуть тому учням легко вдалося розв’язати задачі не одним, а декількома способами.

Цікавим був урок біології в 6-Б класі з теми «Одноклітинні твариноподібні організми», який провела вчитель біології Сергієнко О.Ю. На своєму уроці вчитель показала різноманітні форми роботи, інтерактивні вправи та техніки, використовуючи цікаву пізнавальну інформацію. Доречне поєднання технічних засобів, інноваційних технологій, глибокі знання вчителя та любов до біології передавалися учням 6 класу. Діти демонстрували свої теоретичні та практичні знання з предмету, із задоволенням виконували завдання, відповідали на питання вчителя, висловлювали свої враження від уроку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *