>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Міський науково-практичний семінар учителів української мови і літератури

28 лютого на базі КЗШ №32 відбувся міський науково-практичний семінар “Комплексний підхід до викладання української мови та літератури в умовах Нової української школи”. Учасники семінару отримали можливість познайомитися із закладом, переглянувши відеофільм, який створив педагогічний колектив школи. Також їх привітали учні школи своїм виступом “Ми – нове покоління”. Далі учасників семінару чекав теоретичний модуль. Своїм досвідом з нами поділилися Дмитренко Вікторія Ігорівна, доктор філологічний наук, професор кафедри української та світової літератури КДПУ. Тема її виступу – ” Міжпредметна інтеграція на уроках української літератури в умовах становлення й розвитку НУШ”. Наступною слово взяла Сидоренко Наталя Борисівна, заступник директора з НМР КГ №49. Її виступ стосувався теми “Педагогічні принципи та інструменти для їх реалізації з метою розвитку креативного мислення учнів”. А ось про “Концепцію викладання шкільних курсів української мови та літератури в розрізі теорії множинного інтелекту” нам розповіла заступник директора з НВР КЗШ №32 Штобе Наталія Іванівна.

По завершенню цього блоку всіх чекав сюрприз. Даценко Олена Володимирівна та Мар’юк Тетяна Володимирівна, вчителі КЗШ №105, разом із Штобе Наталією Іванівною, що є амбасадорами Happy Ukraine провели для учасників семінару за допомогою інструментів “Гри сенсів” незалежне визначення цінностей “Values”. З’ясувалося, що найважливішими цінностями є Любов і Здоров’я.

Далі учасники об’єдналися в групи і були запрошені на практичний модуль. Там на них чекали 3 локації. На першій з них Вовк Наталя Миколаївна, учитель української мови та літератури КЗШ №121 провела майстер-клас з теми “Прийоми візуалізації на уроках української мови та літератури”. На другій локації нас зустрічала Векшина Валентина Іванівна, учитель української мови та літератури КЗШ №116 з відповіддю на актуальне для вчителів питання “Жанр есе у шкільній практиці: класика чи новація?” Поділитися “Лайфхаками з розвитку критичного мислення у практичній діяльності вчителя-словесника” на третій локації запропонувала Кочмар Наталія Валеріївна, учитель української мови та літератури КЗШ №37.

Наостанок, після тривалої роботи, практичний психолог КЗШ №32 Клименко Світлана Анатоліївна провела мотиваційну рефлексію. З новинками методичної літератури учасників семінару познайомила Москаленко Тетяна Михайлівна, вчитель української мови та літератури КЗШ №65.

Завершився семінар затвердженням рекомендацій разом з методистом КЗ “Інноваційно-методичного центру” Гребенщиковою Людмилою Петрівною.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин