logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Місячник “Мій кращий друг – безпечний рух”

Традиційно, протягом вересня, в закладах освіти міста проводиться місячник “Мій кращий друг – безпечний рух”, основною метою місячника є просвітницька робота серед учнів шкіл з питання безпеки дорожнього руху.

За словами першого заступника начальника департаменту патрульної поліції України Олексія Білошицького, у 2019 році сталося 4656 ДТП за участю дітей, у яких 164 дитини загинули і 4435 – травмовані. Загалом кількість ДТП на дорогах України у 2019 році сягнула 160 675 випадків (джерело – «Радіо Свобода»). Саме тому це питання завжди стоїть на особливому контролі, адже дотримання правил дорожнього руху рятує життя, а навчати дітей правилам безпеки мають батьки та педагоги з раннього дитинства.

В рамках місячника “Мій кращий друг – безпечний рух” вчителі 1-4 класів провели виховні заходи та навчальні заняття присвячені зазначеному питанню. В 5-11 класах, класні керівники нагадали про правила дорожнього руху в рамках виховних заходів, інформаційних дайджестів та планових інструктажів з БЖД, учні обговорили основні правила безпеки на дорозі та наслідки їх невиконання. Також, учні 1-5 класів взяли участь у конкурсі малюнків, присвяченому темі безпеки дорожнього руху, діти наочно проілюстрували ПДР та важливість їх дотримання, дякуємо учасникам конкурсу, які надали малюнки та їх батькам за допомогу і сприяння. Всі надані малюнки представлено на шкільній виставці “Мій кращий друг – безпечний рух”, яку можна переглянути на першому поверсі школи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *