>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

«Література на колесах». Надія Кривбасу

Вже третій рік поспіль у рамках Програми «Нова генерація Кривого Рогу» та за підтримки міського голови і комітету у справах сім’ї і молоді виконкому міської ради реалізовується проект молодіжного виконкому «Література на колесах».

Мета проекту – популяризація читання української літератури. Проект також спрямований на підняття престижу міського електротранспорту, як найбільш зручного, безпечного та екологічного виду транспорту Кривого Рогу.

У 2015 році в міських тролейбусах, трамваях, швидкісному трамваї члени молодіжного виконкому розміщували листівки з творами видатних українських авторів (Тараса Шевченка, Лесі Українки, Володимира Сосюри, Олени Пчілки, Максима Рильського, Івана Франка, Ліни Костенко, Василя Симоненка).

У 2016 році стартував другий етап цього проекту – «Вірші рідного міста», де на листівках були надруковані твори криворізьких поетів (Юлії Шовкун, Володимира Михайличенка, Лідії Челнокової, Ольги Ткач, Оксани Зорі, Інни Доленник, Любові Баранової).

З 06 листопада 2017 року розпочалася третя заключна хвиля проекту, що має назву «Надія Кривбасу» та представлена віршами дітей і молоді нашого міста.
Вітаємо учасника проекту Ступака Дмитра учня 8 класу, який увійшов до третьої заключної хвилі проекту «Література на колесах».

Сподіваємось, що цей проект надихне нашу молодь на написання гарних творів та нові досягнення!

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин