logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Наші випускники – наша гордість!

19 березня було проведено лінійку «Важливість вибору професії», учні 10 класу презентували «Топ 12 найпопулярніших професій», Оголь Ольга та Стрюц Єлизавета розповіли про сучасні професії, тенденції сучасного ринку праці, про прогнози спеціалістів на майбутнє, про якості і знання, якими мають володіти учні для отримання омріяної професії та щасливого життя у суспільстві 21 століття.

Також на шкільній лінійці учні та вчителі школи щиро привітали Маляренка Дениса та Троценко Дарію, учнів випускного класу:

  • Маляренко Денис став переможцем ІІІ–го туру Всеукраїнської флорбольної ліги серед чоловіків. Отримав дві особисті медалі «Кращий гравець з флорболу Всеукраїнської флорбольної ліги» в Запоріжжі та Києві, а також срібну медаль за участь в змаганнях. Денис отримав запрошення взяти участь у тренуваннях команди Швейцарії, що проводитимуться в місті Буча, у вересні 2019 року. На даний час, Денис – кандидат в майстри спорту з флорболу.
  • Троценко Дарія має звання «Народний майстер з гончарства», лауреат премії міського голови , в номінації «Творче обдарування». Дарія бере участь в міських, обласних та Всеукраїнських конкурсах і виставках. Отримала перемогу та нагороджена дипломом І-го ступеня у Всеукраїнському конкурсі «Різдвяна зірка».

Ми пишаємося нашими найстаршими учнями. Адже вони досягли високих результатів завдяки своїй наполегливості, відповідальності, систематичній роботі, відданості улюбленій справі та бажанню перемогти.

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmC9fQVq
Наші випускники - наша гордість! 19.03.19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *