>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Одинадцятий день роботи табору “Берізка”

Весело та цікаво пройшов ще один день для вихованців ТТВ «Берізка» КЗШ №37, адже сьогодні діти відвідали Глеюватський кар’єр, музей трудової слави ПАТ “ЦГЗК” і басейн ДЮСШ №6.

Спекотне літо- ідеальний час для відпочинку на воді. Адже вода – це чудодійний засіб оздоровлення організму! Плавання зміцнює організм, розвиває силу, спритність та витривалість. Саме тому 18 червня вихованці 5,6 та7 загонів відвідали басейн ДЮСШ №6 та отримали заряд бадьорості і енергії.

Цікавою та пізнавальною була екскурсія до Глеюватського кар’єру і музею трудової слави ПАТ “ЦГЗК”, яку для вихованців 8 загону допоміг організувати Корсак Михайло Володимирович – провідний спеціаліст ПАТ “ЦГЗК”.

Перед поїздкою на оглядовий майданчик кар’єру Харитоненко Євгеній Вікторович, провідний спеціаліст з охорони праці підприємства, провів для дітей інструктаж з правил техніки безпеки під час екскурсії.

Екскурсантів гостинно зустрів заступник начальника Глеюватського кар’єру з виробництва та планування Пашков Андрій Юрійович. Від нього діти багато дізналися про цикл виробництва кар’єру та історію його створення. В цьому році Глеюватському кар’єру виповнилося 62 роки. Рудник є першим підрозділом ГЗК – його будівництво почалося за чотири роки до введення підприємства в експлуатацію. За 62 роки з кар’єру видобуто понад півмільярда тон залізної руди. Планова продуктивність кар’єра становить понад п’ять млн тон руди на рік. Колектив підрозділу – один з кращих на Центральному комбінаті. Середній вік персоналу не перевищує 40 років, а з 272 співробітників половина мають вищу освіту.

Найбільше захоплення у екскурсантів викликав “Белаз” – його розміри, звук клаксона і відчуття, що переповнюють поряд з цією масштабною технікою нікого не лишили байдужим.

Діти та адміністрація ТТВ «Берізка» КЗШ №37 висловлюють щиру вдячність адміністрації ПАТ “ЦГЗК” та Глеюватського кар’єру за надану можливість дізнатися багато нового та цікавого.

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmEmAEAn
Одинадцятий день роботи табору “Берізка”, 18.06.19

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин