logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Осінній ярмарок у школі

Ярмарок – гарна традиція наших предків, яку український народ має шанувати та продовжувати з покоління у покоління. Народ наш – невтомний трудар. Працею своєю землю прикрашає, урожай багатий збирає. Здавна повелося в Україні, що зібравши урожай багатий, люди їхали на ярмарок, везли те, що самі виростили, самі приготували. Саме тому, кожного року в школі проводиться осінній ярмарок.

Цього року осінь барвистими кольорами прикрасила дерева та землю, а батьки, діти та вчителі прикрасили столи смачними фруктами, смаколиками та яскравими осінніми композиціями. Кожен клас по-своєму спланував та оформив своє місце, кожне рішення було неперевершено красивим, творчим та неповторним.

Після третього уроку, коли батьки та вчителі завершили всі приготування, розпочався шкільний осінній ярмарок. Діти мали змогу придбати ласощі на будь-який смак, чого тільки не було, іноді присутні по-справжньому дивувались, адже перед ними були справжні витвори кулінарного мистецтва та прекрасні дари природи, що радували смак і очі. Торгівля йшла наперебій, представники класів іноді не встигали відпускати товар, адже бажаючих було багато. Ціни на ярмарку були демократичні, а також ніхто не забороняв торгуватись, що сприяло активній торгівлі, тож весь товар через деякий час стрімко розійшовся до свого покупця. Отже, ярмарок удався, діти, батьки та вчителі лишились ситими та задоволеними. Всі виручені кошти будуть витрачені, як благодійна допомога на потреби класів та школи.

Шкільний осінній ярмарок 24.10.18

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *