logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

П’ятиденний марафон осінньої школи для юних лідерів «#Leaderjunior»

Протягом тижня, з 28 жовтня по 01 листопада, у центрі дитячої творчості «Терноцвіт» для представників дитячих шкільних об’єднань закладів освіти Тернівського району проводився п’ятиденний марафон осінньої школи для юних лідерів «#Leaderjunior».

Всі ці дні, разом з іншими лідерами закладів освіти району в школі для юних лідерів «#Leaderjunior» районної спілки дитячих об’єднань «Терноцвіт» проходила навчання учениця нашої школи – Соколова Тетяна (7 клас).

Перший день був меганасиченим, діти познайомились один з одним, визначились з пріоритетами лідерства, зрозуміли кожен для себе “чому я хочу стати успішним лідером” та визначились з тими професійними сферами в яких змогли б зайняти лідерські позиції та стати успішними в майбутньому.

Другий день мав назву “LEGO WORLD – БУДУЄМО КОМАНДУ РАЗОМ” та проходив під хештегом #ЛІДЕРИ#ЛІДЕРАМ. В цей день до дітей завітав успішний лідер учнівського самоврядування, президент шкільного дитячого об’єднання “ДИВО-61”, переможець конкурсу на премію Дніпропетровської обласної ради у категорії “Внесок у розвиток місцевого самоврядування та місцевої самоорганізації населення, громадського руху” Олександр Матейко аби поділитися своїм лідерським досвідом та дати дієві лайфхаки, щодо роботи в команді.

В третій день юні лідери долучились до Міжнародного проєкту USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”, з допомогою інтелектуально-психологічної командної гри, що з перших хвилин занурює у перепетії реального життя – Антикорупційної “Мафії”. Ця гра являє собою модель боротьби добре організованої нечисленної групи корупціонерів проти неорганізованої більшості суспільства за контроль над спільним ресурсом – бюджетом міста. Граючись діти розвивали в собі навички роботи в команді, уміння аргументувати власну позицію, критично мислити та приймати рішення.

Четвертий день також проходив під хештегом #ЛІДЕРИ#ЛІДЕРАМ, в цей раз з юними лідерами своїм успішним досвідом участі в Міжнародних та Всеукраїнських лідерських проектах поділилась випускниця Всеукраїнської ” Школи Лідерства “Українського Жіночого Фонду та Міжнародного Хакатону “Hack for Locals” Діана Мостова та учасник Міжнародного Хакатону “Hack for Locals” Артем Шипош, лідери ШДО “СТЕП” НВК “ЗНЗ-ТЛ”. Досвідчені лідери ділились секретами успішної самопрезентації та публічного виступу. Також спільно з юними лідерами навчились алгоритму створення соціальних проектів та створенню рекламної кампанії для залучення потенційних інвесторів та учасників до розроблених заходів.

Ну а п’ятого дня вся лідерська братія зібралась в “Терноцвіті”, щоб підвести підсумки тижневої роботи в осінній школі для юних лідерів «#Leaderjunior» районної спілки дитячих об’єднань «Терноцвіт», нагородити сертифікатами молодих лідерів, що з ентузіазмом пройшли свій перший лідерський вишкіл та від душі повеселитись на «#Хеловінпаті», зорганізованій лідерами-наставниками школи для юних лідерів «#Leaderjunior».
П'ятиденний марафон осінньої школи для юних лідерів, 28.10-01.11.19-

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *