logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Педагогічна рада «Основні ідеї педагогіки партнерства»

Партнерські взаємини між учнем, учителем та батьками є однією з ключових засад якісного реформування української школи. І це не дивно, адже лише завдяки порозумінню, співпраці та підтримці кожного учасника освітнього процесу можна досягти позитивного результату.

15 січня члени нашого педагогічного колективу розглянули питання співпраці з батьками на педагогічній раді . Над розкриттям теми педради «Основні ідеї педагогіки партнерства та дієві способи налагодження співпраці вчителя та батьків» працювала творча група вчителів на чолі з заступником директора з виховної роботи Куліковою Н.М.

Члени творчої групи поділились своїми думками та напрацюваннями щодо роботи з батьками.

Практичний психолог Дмитренко В.О. дала поради вчителям «Як залучити батьків до співпраці»,

Кукушкін М.В., вчитель інформатики, класний керівник 7 класу, провів навчання з питання ефективного використання соціальних мереж, месенджерів та мережевих засобів для комунікації, збору і аналізу даних.

Гаврилова О.В., класовод 2-А класу , прийшла на педраду з «чарівною скринькою», яку використовує на батьківських зборах. ЇЇ мета – «Запропонуй ідею та допоможи втілити її в життя» подобається батькам , які вже стали партнерами.

Середа Т.О., як представник батьківської громадськості презентувала створення меморандуму, як впевненого кроку до співпраці між батьками, учнями та вчителями.

Класний керівник 5-Б класу Сергієнко О.Ю. розповіла про нетрадиційні форми роботи з батьками, які використовує в класі та продемонструвала чудовий відеоролик-привітання батьків з Новим Роком, який підготували учні класу.

І на завершення педради Сідорцева Т. В., класний керівник 8 класу та тренер з превентивних програм, провела тренінг в якому були вправи, які можна використовувати при роботі з батьками.

Учасники педагогічної ради вважають, що педагогіка партнерства є актуальною не лише у межах НУШ, а й для всіх рівнів шкільної освіти . Співпраця батьків та вчителів створюється заради успіху наших дітей.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин