logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

П’ятий день роботи табору “Берізка”

Хто здоровий, той сміється
Все йому в житті вдається.
Радість б’ється в нім щоднини
Це ж чудово для дитини!

Під таким гаслом і почалися 7 червня веселі старти у тимчасовому таборі відпочинку “Берізка”. У змаганнях брали участь вихованці 1, 2, 3 і 4 загонів. У різних видах завдань діти змагались у спритності та швидкості під час естафет. Команди були на рівні, адже всім хотілося показати, що вони кращі. Перемогла “дружба”!!!
П'ятий день роботи табору "Берізка", 07.06.19

Вихованці 3-4 загонів сьогодні також відвідали філіал №7 КЗК «Міської дитячої бібліотеки». Для нас приготували цікаві конкурси, загадки. Ви не повірите, кого ми там зустріли! А зустріла нас Ліса Аліса із казки «Золотий ключик»! З нею ми подорожували на Марс, змагалися на влучність та кмітливість! Ще познайомилися з бібліотечними новинками. Дякуємо бібліотекарам за цікаво проведений час!
П'ятий день роботи табору "Берізка". Бібліотека, 07.06.19

Коли сонечко почало дуже сильно припікати, ми повернулися у кімнати відпочинку. Там на дітей чекала «Мовна школа», де вони поглиблювали свої знання з англійської мови, навчалися ставити питання, з’ясовувати, як дістатися до певного місця, що неодмінно знадобиться під час подорожі. В цей же час, вихованці 2-го загону поринули у світ творчості та мистецького креативу, зліпивши гарненькі фігурки з тіста.

П'ятий день роботи табору "Берізка". Ліплення, 07.06.19

Після обіду, на вихованців ТТВ «Берізка» чекала розважальна танцювальна програма «Час великих розваг на сонячній галявині», в ході якої діти захоплено танцювали і стрибали під ритми улюблених музичних ігор та композицій.
П'ятий день роботи табору "Берізка". Танці, 07.06.19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *