>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Підведено підсумки районного конкурсу “Мій клас – найкращий”

15 травня в стінах ПК “ПівнГЗК” відбулось урочисте нагородження переможців ІІІ районного конкурсу «Мій клас – найкращий», що проводиться за соціальної ініціативи Григорія Анатолійовича Колдунова, генерального директора приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» групи «МЕТІНВЕСТ».

За підсумками очного туру конкурсу, члени експертної комісії запросили для нагородження представників 24-х класних колективів (учнів 4-11 класів, разом з батьками та класними керівниками) закладів загальної середньої освіти району.
Переможців конкурсу привітала та нагородила Ольга Олександрівна Лук’яненко, директор по персоналу та соціальним питанням приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат».

Переможці конкурсу отримали сертифікати на суму 10 000 грн. (І місце), 8 000 грн. (ІІ місце), 6 000 грн. (ІІІ місце), які можуть бути використані на наступні цілі: придбання будівельних матеріалів для ремонту класу, оргтехніки для класу, книг, навчальних програм, створення живих кутків у класі тощо.

Серед переможців конкурсу були класні колективи нашої школи, учні 7 та 11 класів, що отримали ІІІ місця у своїх вікових категоріях, визначених положенням конкурсу. Вітаємо переможців районного конкурсу “Мій клас – найкращий”, дякуємо організаторам за надану можливість показати свої таланти та мотивацію для подальшого творчого розвитку наших дітей.

Нагородження переможців районного конкурсу “Мій клас – найкращий” 15.05.2018

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин