logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Пізнавальна акція лідерів ДШО “Лайкоманія СТОП!”

Сьогоднішній день був присвячений актуальній проблемі надмірного захоплення гаджетами й соціальними мережами у дітей та молоді.

Лідери шкільного дитячого об’єднання «Дивосвіт» вирішили розпочати розмову про попередження інтернет-залежності з учнями початкової школи. Лідери розповіли про переваги й недоліки мережі інтернет, про позитивну і негативну сторони соцмереж, про правила спілкування в інтернеті, про правила «здорового» використання гаджетів та застерегли від так званої “лайкоманії”, хвороби ХХІ століття, що з кожним роком молодшає, адже сучасні гаджети і інтернет є навіть у малечі.

Основною темою бесіди було безконтрольне користування інтернетом, що забирає цінний час, який можна було б використати з користю для себе, друзів та близьких.

Одним з завдань запропонованих дітям було намалювати «недоліки» та «переваги» користування сучасними мережевими сервісами. В ході виконання завдання діти розділились на групи, одні намалювали «поганого» чоловічка, що уособлював у собі весь негатив інтернету та відповідно інтернет-залежність, а інші намалювали годинник, що символізував прогрес, економію часу та новітні способи спілкування і комунікації, які спрощують і полегшують життя сучасної людини.

Дякуємо нашим маленьким слухачам за увагу та цікаві ідеї оформлені у вигляді командних малюнків!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *