logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Експозиція до Дня визволення Кривого Рогу та Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Людина завжди сподівається на краще і це природньо, адже ми не станемо заперечувати, що найчастіше обставини, що нас оточують, просто змушують нас це робити. Надія супроводжує нас, напевно всюди, але що ми готові зробити для того, щоб вона не залишилася марною. Далеко не кожній людині випадає така честь, щоб сприяти втіленню кращих сподівань. 20-е лютого 2014-го року стало якоюсь переломною датою цієї надії на краще для всього українського народу. Завдяки справжнім патріотом, людям не байдужим – Небесній сотні, ми є свідками, як творилась історія України. Ми отримали урок любові до народу та рідної землі. Саме любові до України та надії на краще присвячена експозиція в шкільному музеї.
Разом з тим патріотизм, жага до перемоги показана в експозиції, що присвячена визволенню Кривого Рогу від німецько-фашистських загарбників. У Другій світовій війні Кривий Ріг займав особливе місце. І взагалі, в німецьких планах економічної окупації сходу, Кривбас був дуже важливим пунктом, як величезне джерело корисних копалин.
Час невпинно лине, покоління приходить на зміну поколінню… Проте, вічна пам’ять. Чим далі від нас роки Другої світової, тим важливіше, щоб молодь не забувала про подвиг старшого покоління, про велику Перемогу.
22 лютого – день прояву величезної поваги до воїнів-визволителів, до тих, чиє життя обірвалося того лютневого дня.
Людина доти жива, доки жива пам’ять про неї. Будемо вічно пам’ятати!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *