>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Екскурсійний дайджест 1-4 класи

Незабутня подорож у Петриківку.

Учні 3-Б та 4-х класів здійснили подорож на батьківщину унікального петриківського розпису.

В Петриківці діти не тільки спостерігати за роботою майстрів і слухали цікаву розповідь про всі тонкощі місцевої творчості, а й брали участь у майстер-класах: малювали розкішні петриківські візерунки, розмальовували писанки, виготовляли ляльку-мотанку, спробували виготовити гончарні вироби. І нехай не все вийшло як хотіли, зате яке задоволення власноруч створити справжній петриківський сувенір!

Цікавим було відвідування Петриківського музею етнографії, побуту та народно-прикладного мистецтва, в фондах якого налічується більше 2500 предметів, що розповідають про історію та етнографію цього краю, розвиток народно-прикладного мистецтва, техніках петриківського розпису. А завершилася подорож катанням на конях на справжньому конезаводі.

З великим задоволенням діти та дорослі поверталися додому.

Відвідування центру народного мистецтва "Петриківка", 3-Б,4-А,4-Б 01.11.18

25 жовтня учні 2-A класу поринули у осінню казку. Діти мали можливість відвідати Криворізький ботанічний сад, де побачили рідкісні для нашого регіону рослини та дізнались цікаві факти від екскурсоводу, яка супроводжувала нас та розповідала про різновиди рослин, що культивуються на території ботанічного саду. Діти з цікавістю слухали та розглядали все навкруги захоплюючись красою та яскравими барвами осінньої природи. Також неабиякою подією було відвідування оранжереї, в якій кожен з дітей відчув себе відважним мандрівником, що лишився сам на сам із дикими тропіками! Це було цікаво та пізнавально. Дякуємо батькам за надану можливість знати більше!
Учні 1-Б класу на осінніх канікулах відвідали Криворізький ботанічний сад, який у ці ясні осінні дні особливо прекрасний, яскравий та різнобарвний. Для нас, криворіжців, цей сад невід’ємна частина міста, яка завжди була, є і буде. Незважаючи на свій порівняно молодий вік, Криворізький ботсад має надзвичайну колекцію рідкісних рослин, серед яких близько 200 видів лікарських і майже тисяча квітково-декоративних зразків. Тут більше 600 видів деревних і чагарникових видів рослин, серед яких можна знайти 120 різних сортів. Екзотичні дерева та кущі, неосяжні простори різнобарвних хризантем – і все це розфарбоване пензлем умілого художника в оранжевий, жовтий, червоний кольори. Незважаючи на прохолодну погоду, ми з учнями та їх батьками дуже класно провели час!!! Помилуйтеся ж щасливими обличчями дітлахів!))

Відвідування ботанічного саду 2-А кл. 25.10.17

Ботанічний сад)