>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Досягнення гуртківців

ІІ спортивні ігри «ATLETIK START: спорт для всіх»

22.03.2019

На базі спортивного комплексу «Північне сяйво» Дитячо-юнацької спортивної школи №7 відбулися ІІ Спортивні ігри «ATLETIK START: спорт для всіх» серед учнів, вчителів та батьків закладів загальної середньої освіти Тернівського району на Кубок народного депутата України Костянтина Павлова.

В перетягуванні канату команда КЗШ №37 отримала І місце.

Всі переможці нагородженні грамотами виконкому районної у місті ради та цінними подарунками.

Дякуємо за участь в змаганнях збірній команді нашої школи, а саме:

  • Барабан Катерині Олександрівні, вчитель;
  • Бондаренко Дмитру, учню 5-А кл., гуртківець;
  • Гаврилову Сергію Сергійовичу, представник батьківської громадськості;
  • Іващенко Ользі Володимирівні, представник батьківської громадськості;
  • Кукушкіну Максиму Вікторовичу, вчитель;
  • Лукіній Наталі Сергіївні, вчитель;
  • Сергієнко Юлії , учениці 5-А кл., гуртківець;

Районні змагання зі стендового скелелазіння серед учнівської молоді «Скеледром «М»-2019»

18.03.2019

На базі кімнати гурткової роботи «Мрія» комунального позашкільного навчального закладу Центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді «Меридіан» відбулися відкриті районні змагання зі стендового скелелазіння серед учнівської молоді «Скеледром «М»-2019». 

Змагання проходили в двох вікових групах 8-10 та 11-12 років серед хлопчиків та дівчат. 

Незабутні враження, море емоцій, навички гірського туризму – все це отримали учасники змагань із закладів загальної середньої освіти КЗШ №№27, 37, 48, 61, 78, та НВК «ЗНЗ-ТЛ». 

В командній першості молодшої вікової групи (8-10 років) перше місце здобула команда КЗШ №61, на другому – КЗШ №48, на третьому – КЗШ №37. В старшій віковій групі (11-12 років) місця розподілились таким чином: І місце – КЗШ №61, ІІ місце – КЗШ №78, ІІІ місце – НВК«ЗНЗ-ТЛ». 

Також визначено переможців в особистій першості, перемогу здобули: 

  • серед хлопців молодшої вікової група (8-10 років): І місце – Новіньков Богдан (КЗШ №61), ІІ місце – Шепелев Ілля (КЗШ №48), ІІІ місце – Каюн Іван (КЗШ №37); 
  • серед дівчат молодшої вікової група (8-10 років) : І місце – Мурутова Марія (КЗШ №61), ІІ місце – Стаднік Софія (КЗШ №37), ІІІ місце – Вітренко Катерина (КЗШ №48).

«Творчість юних єднає Україну», – під таким гаслом відбувся районний етап міського фестивалю «Наші таланти тобі, Криворіжжя!»

14.03.2019

В конкурсній програмі районного етапу фестивалю, яка складалася із двох номінацій «вокальний спів» та «художнє читання поезії Т.Г.Шевченка», взяли участь юні обдарування із КЗШ№№27, 37, 40, 42, 45, 48, 50, 55, 61, 78, 105, 110, 117, КТГ, НВК «ЗНЗ-ТЛ», КНВК№38.

Українська пісня — одне з найцінніших надбань українського народу. Краще української пісні немає нічого в світі, тому юні вокалісти на конкурсі виконували українські пісні, як народні так і сучасні. Вокальні вміння та відчуття ритму, сценічну культуру голосу, артистизм, позитивну енергетику продемонструвала під час виконання пісенних творів учениця нашої школи Чернявська Марія.

Чернявська Марія буде представляти Тернівський район на міському фестивалі «Наші таланти тобі, Криворіжжя!».

Вітаємо юну солістку та бажаємо перемоги!!!

Вітаємо переможців міської виставки–конкурсу дитячої творчості «Країна Фантазія-2019»

22.02.2019

На базі КПНЗ «ЦДЮТ «Дивосвіт» КМР відбулося урочисте відкриття експозиції робіт та нагородження переможців міської виставки-конкурсу дитячої творчості «Країна Фантазія – 2019». Захід проводився з метою пошуку, підтримки та заохочення творчо обдарованих дітей міста.

Це перший захід у 2019 році, який проходить у рамках міського АРТ-фестивалю декоративно-вжиткового та образотворчого мистецтва «Барвиста творчість Криворіжжя».

Виставка «Країна Фантазія» проходить у нашому місті вже багато років поспіль. Щорічно змінюється тема виставки. У цьому році вона звучить так – «Анімалія – яскравий світ фантастичних тварин». Завдяки творчій фантазії дітей на виставці представлені роботи неймовірних фантастичних, казкових, міфологічних тварин.

В цьому році учасниками виставки стали 688 учнів і вихованців закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які надали на розсуд журі понад 600 авторських робіт у двох номінаціях: «Образотворче мистецтво» та «Декоративно-вжиткове мистецтво». Роботи виконані у різних техніках, серед яких: живопис, графіка, вироби з бісеру, глини, паперу, соломи, природного матеріалу, вишивка, батик тощо.

Переможці міської виставки-конкурсу дитячої творчості «Країна Фантазія – 2019» нагороджені грамотами департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради.

Серед переможців виставки і учні нашої школи:

  • І місце – Бульба Назар, учень 3-А класу (робота «Ніжнодракон»)
  • ІІ місце – Євко Вероніка, 10 клас (робота «Квітковий дух»)
  • ІІ місце – Каленська Аліна, 10 клас (робота «Беллоссом Покемон»)
  • ІІІ місце – Дядина Денис, 7 клас (робота «Мрійливий пантерокіт»)
  • ІІ місце – Кичанова Тетяна, учениця 8 класу, вихованка гуртка кераміки СЮТ Тернівського району
  • ІІІ місце – Троценко Даря, учениця 11класу, вихованка гуртка кераміки СЮТ Тернівського району
  • ІІІ місце – Матвієнко Ангеліна, 7 клас, вихованка гуртка кераміки СЮТ Тернівського району

Вітаємо переможця обласного конкурсу «Моя Батьківщина – Україна»

12.01.2018

Вітаємо переможця обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна»!

На обласний етап експедиції «Моя Батьківщина – Україна» надійшло 89 робіт за 6 напрямами з 9 міст та 11 районів області.

На підставі загальних протоколів оцінювання конкурсних робіт журі у номінації «З попелу забуття» нагороджено дипломом ІІІ ступеня : Глотенко Романа, учня 10 класу КЗШ №37,  за роботу «Життя, обпалене війною» (керівник: Сухіна Наталія Юріївна, керівник військово-патріотичного гуртка «Юні музеєзнавці»

Міський етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу»

15.12.2017

15 грудня 2017року на базі МЦДЮТ «Горицвіт» відбувся міський етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». В конкурсі взяли участь члени шкільного гуртка «Юні музеєзнавці» Шаповал Владислав, Прокопенко Олександра, Ступак Дмитро, Пилипчук Діана, Штирляєв Єгор, Плаксивий Валентин під керівництвом Сухіни Наталії Юріївни, керівника  військово-патріотичного гуртка «Юні музеєзнавці».  За підсумками журі конкурсу наші юні екскурсоводи шкільного історико-краєзнавчого музею ім.Т. Буряченко посіли ІІІ місце. Вітаємо з перемогою!

Районний конкурс екскурсоводів музеїв навчальних закладів

13.12.2017 р.

Члени гуртка «Юні музеєзнавці», на чолі з керівником Сухіною  Н.Ю., брали участь в районному конкурсі екскурсоводів, де посіли І місце.