>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Правопросвітницька кампанія «Я маю право обирати»

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!
Наближаються чергові вибори Президента України
31 БЕРЕЗНЯ 2019 року

З метою забезпечення реалізації Вами свого права голосу, підвищення якості та достовірності списків виборців, запрошуємо Вас перевірити свої персональні дані у Державному реєстрі виборців.

Практика показує, що варто приділити особливу увагу перевірці свого включення/невключення та достовірності даних у Державному реєстрі виборців, таким громадянам, які:

 • нещодавно досягли 18-річчя (1997-2000 року народження, 18 років виповниться до 31 березня 2019 року включно);
 • змінили прізвище чи місце проживання з 2015 року по теперішній час;
 • прибули із закордону, де перебували на консульському обліку;
 • повернулися додому після проходження строкової служби;
 • повернулися з місць позбавлення волі;
 • під час останніх виборів, у списках виборців виявили неточності в своїх персональних даних або були відсутні в них та, до цього часу, не звернулись до відділу ведення Державного реєстру виборців особисто.

Зробити це можливо:

 • особисто відвідавши відділ ведення Державного реєстру виборців, який знаходиться за адресою: вул. Короленка, 1А, кабінет №128 (зупинка «Стадіон», будівля виконкому Тернівської районної у місті ради). При собі обов’язково мати паспорт громадянина України (у вигляді паспорта- книжки або ID-картки) або тимчасове посвідчення громадянина України;
 • скориставшись сервісом “Особистий кабінет виборця” на сайті Державного реєстру виборців в мережі інтернет (https://www.drv.gov.ua/). Після реєстрації (вказати особисту електронну адресу, ПІБ, дату народження, де зареєстровано місце проживання). На вказану електрону адресу надійде відповідь з результатом перевірки. У разі, якщо відповідь буде негативною, то виборцю потрібно звернутись до вищезазначеного відділу ведення Державного реєстру виборців з документами, що підтверджують особу, для внесення відповідних змін до запису про нього.

Кожен виборець, який з поважних причин в день чергових виборів президента України буде знаходитись поза межами населеного пункту, в якому зареєстроване місце його проживання, і не може проголосувати на тій виборчий дільниці, до якої відноситься його виборча адреса, може тимчасово змінити своє місце голосування без зміни виборчої адреси. Для цього необхідно звернутись з відповідною заявою до відділу ведення Державного реєстру виборців за місцем реєстрації або за місцем, де буде перебувати виборець у день виборів. При собі мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України та документи (копії документів), які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця голосування (наприклад: довідка з місця роботи, документ про право власності на житло, виклик на заліково-екзаменаційну сесію тощо). Для громадян з тимчасово-окупованої території достатньо паспорта громадянина України. У разі якщо до заяви додаються копії документів, їх оригінали пред’являються працівникові відділу для перевірки вірності цих копій.

ВАЖЛИВО! Заяви про уточнення списків виборців або тимчасову зміну місця голосування приймаються лише ДО 25 березня 2019 року

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 35-20-53: 35-20-24.

Пропонуємо ознайомитись з матеріалами Всеукраїнського правопросвітницького проекту «Я маю право!» ініційованого Міністерством юстиції України.

В рамках проекту розпочато широку інформаційну кампанію “Я маю право обирати”, з метою роз’ясненням питань виборчого права та інформування громадян України про особливості виборчої кампанії 2019 року.

Детальніше про виборче право: https://1drv.ms/w/s!Ao1sqDdwWgZtjABHgRY0qaH6ZB5c

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
 • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
 • +38(0564) 94-84-02
 • kzsh37@ukr.net
Архiв новин