logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Презентація міського проєкту «Чиста вода – здорове майбутнє»

💧💧За ініціативою Криворізького міського голови Костянтина Павлова у школах встановлять для дітей апарати доочистки питної води.

💧💧В усіх школах міста впроваджується проєкт «Чиста вода — здорове майбутнє». Мета проєкту — забезпечити вільний доступ дітей до очищеної питної води. Діти матимуть можливість у будь-який час втамувати спрагу й набрати води із собою у чисті пляшечки, що дадуть їм батьки.
💧💧Системи додаткового очищення питної води вже встановлено в усіх школах. Доочищена вода подається на шкільні кухні для приготування їжі.
Департамент освіти та науки пропонує криворіжцям взяти участь у обговоренні програми. Для ідей та пропозицій створено посилання, за яким можна ознайомитися із технічним завданням, схемами модульних установок та принципами їхньої роботи, задати запитання експертам з контролю якості води. Телефони для довідок (0564) 930467, (0564) 620289, електронна адреса для листування uon-kr@i.ua
ℹ️Шановні батьки та учні‼️
💧💧Відомо, якщо дитина вживає достатньо води, це розвиває її фізичні та розумові функції, покращує пам’ять і увагу. Тому важливо привчити дитину дотримуватися питного режиму і при цьому використовувати якісну воду.
За ініціативою Криворізького міського голови Костянтина Павлова в усіх школах міста департамент освіти та науки впроваджує проєкт «Чиста вода – здорове майбутнє». Запропонований проект дозволить молодим криворіжцям БЕЗКОШТОВНО отримувати доочищену питну воду та набирати її в пляшечку в БУДЬ-ЯКІЙ кількості впродовж дня.
🔵🟡Яка мета проекту?
Щоб діти Кривого Рогу мали вільний необмежений доступ у школах до доочищеної питної води.
🔵🟡Як це працюватиме?
Ви даєте дитині з собою чисту пляшечку. У школі дитина набирає з апарату доочищену воду та п’є коли забажає.
🔵🟡Які терміни реалізації проєкту?
Апарати для безкоштовного набирання доочищеної води учнями, планується встановити до 31 грудня 2021 року в усі школи нашого міста.
ℹ️Пропонуємо ознайомитись з результатами загальношкільного онлайн-опитування щодо впровадження міського проєкту «Чиста вода – здорове майбутнє»: https://cutt.ly/dndBfCT
👍💪Турбота про здоров’я дітей – найважливіше!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *