logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Про підготовку педпрацівників до роботи в умовах Нової української школи

Для успішної реалізації Концепції «Нова українська школа» методичну роботу з учителями початкових класів було спрямовано на опрацювання сучасних методик викладання, організацію освітнього середовища на засадах компетентнісного підходу та педагогіки партнерства.

Вчителі початкових класів закладу, які у 2018 році будуть навчати учнів  1-х класів,  опанували дистанційний курс на освітній платформі EDERA  МОН України та пройшли очні курси підвищення кваліфікації на базі КЗШ № 55 за Типовою освітньою програмою підготовки вчителів 1-х класів Нової української школи. У червні-липні 2018 року вчителі  фізичної культури, іноземних мов, які будуть викладати  в 1 класах з 1 вересня 2018 року, пройшли курси підвищення  кваліфікації на базі КВЗО «ДАНО» ДОР». У результаті, усі вище зазначені категорії вчителів отримали відповідні сертифікати та право навчати першокласників у Новій українській школі.

Не залишилася поза увагою адміністрація закладу. Заступник директора школи з навчально-виховної роботи на засіданні  круглого столу за допомогою інтерактивних форм опрацювала нові навчальні плани і програми для 1 класу Нової української школи.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин