logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Пробне ЗНО-2019. Порядок реєстрації та онлайн-ресурси для підготовки

8 січня розпочалась реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року. Реєстрація на пробне ЗНО триватиме до 31 січня на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Участь у пробному тестуванні є платною. Цього року вартість складання одного пробного тестуколиватиметься від 132 до 139 грн в залежності від регіону проживання учасника.

Особи, які зареєструються для участі у пробному тестуванні, матимуть можливість:

 • ознайомитися зі стандартизованими тестами, що відповідають вимогам програм, характеристикам і структурі сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року;
 • пройти пробний тест і попрактикуватися в заповненні бланків відповідей;
 • дізнатися правильні відповіді до завдань пробного тестування, що будуть розміщені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти у визначений час;
 • отримати результат пробного тестування за допомогою спеціального сервісу (за бажанням);
 • психологічно налаштуватися на проходження зовнішнього незалежного оцінювання;
 • навчитися ефективно розподіляти час;
 • оцінити свій рівень навчальних досягнень.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного ЗНО буде створено інформаційні сторінки, на яких до 25 лютого буде розміщено інформацію про час і місце проведення пробного ЗНО, а згодом – результати тестування.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня.

Пробні тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов відбудуться 23 березня. У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Важливо! Реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не будуть зараховані як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

Джерело: http://osvita.ua/test/62158/?fbclid=IwAR1_SFZdfeUfXFQdeqO24C-qK_sqsdIOmI49wS5MCI4bZkvecdTmMFM2BgU

Пропонуємо ознайомитись з рекомендаціями щодо реєстрації у пробному ЗНО-2019 Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Також пропонуємо ознайомитись з інтернет-ресурсами, що дозволяють краще організувати процес підготовки до ЗНО:

 • онлайн-платформа iLearn.  14 січня розпочала роботу онлайн-платформа iLearn для підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. На платформі доступні вебінари з викладачами української мови та літератури, математики, історії України та англійської. Детальніше.
 • Проект від OSVITA.UA де розміщені інтерактивні тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років, а також варіанти тестів, що пропонувались вступникам до вищих навчальних закладів України під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2015 років. Детальніше.
 • Prometheus – масові безкоштовні онлайн-курси, що допомагають ефективніше готуватись до ЗНО. На сайті освітнього проекту “Prometheus”, за підтримки Міністерства освіти і науки України, створено якісні безкоштовні курси підготовки до ЗНО з Української мови і літератури, Математики та Історії України. Детальніше.
 • Izno – онлайн-клуб підготовки до ЗНО з історії,  цікавий ресурс, що допоможе якісніше підготуватися до ЗНО та узагальнити свої знання з історії України. Перевагою ресурсу є аудіо та відеокурси, для доступу необхідна реєстрація. Детальніше.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *