>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Проект Metinvest Travel «Компас професій»

23 жовтня на базі палацу культури «Північний» товариства з обмеженою відповідальністю «Соціальні ініціативи Криворіжжя» відбулася квестова програма в рамках проекту «Компас професій», яка реалізується за під підтримки «МЕТІНВЕСТУ».

З основними етапами реалізації проекту METINVEST Travel «Компас професій» старшокласників району ознайомила Лук’яненко О.А., директор по персоналу та соціальним питанням приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат».

Учні 8 та 9 класів нашої школи, разом з учнями інших загальноосвітніх закладів району та модераторами (представниками молодіжної організації приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат»),  відправилися в цікаву подорож країною професій та ознайомилися з новими технологіями та професіями гірничо-металургійної промисловості України.

Квест познайомив учнів з різновидом робітничих професій, які користуються попитом на ринку праці та на підприємствах гірничо-металургійної групи МЕТІНВЕСТ: геолог, електрослюсар, машиніст тепловозу, хімік-технолог, бульдозерист, працівники служби безпеки. Діти не просто почули, а й побачили, як виконуються ті чи інші прийоми на робочому місці.

Всі професії представляли фахівці своєї справи, майстри професійного навчання, працівники підприємств. Старшокласники дізналися про навчальні заклади міста в яких можна отримати професію гірничо-металургійного напряму, на які підприємства можна буде працевлаштуватися, про соціальні ініціативи підприємств групи МЕТІНВЕСТ.

Проект METINVEST Travel «Компас професій» став для його учасників святом професій та допоможе їм вибрати вірний професійний шлях.

Компас професій від "Метінвест" 23.10.18

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин