>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

УЧЕНЬ РОКУ

Лауреат премії Дніпропетровської ОДА "Обдаровані діти - надія України"

Трошин Андрій, випускник 2016 року

Трошин Андрій - лауреат премії Дніпропетровської ОДА "Обдаровані діти - надія України" у номінації "Юний винахідник та раціоналізатор"

2015 рік

27 травня 2015 року у конференц-залі Дніпропетровської обласної державної адміністрації відбулося нагородження переможців обласного конкурсу «Обдаровані діти – надія України» за участю голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Резніченко В.М.  В номінації «юний винахідник та раціоналізатор» премію та  нагороду отримав Трошин Андрій.

 
 
 

Лауреати відзнаки Криворізького міського голови

Підберезна Олена, випускниця 2014 року

Лауреати відзнаки Криворізького міського голови "Обдаровані діти – надія Криворіжжя":

2009-2016 роки

  • 2017, 2016 р. – Дмитрук Богдан – лауреат відзнаки Криворізького міського голови “Обдаровані діти – надія Криворіжжя” у номінації “Музичне мистецтво”, “За творчі досягнення”;
  • 2014 р.  – Троценко Дарія лауреат відзнаки Криворізького міського голови “Обдаровані діти – надія Криворіжжя” у номінації “За творчі досягнення”;
  • 2013 р. – Підберезна Олена у лауреат відзнаки Криворізького міського голови “Обдаровані діти – надія Криворіжжя” номінації “За інтелектуальні досягнення”;
  • 2009 р. – Середенко Альона лауреат відзнаки Криворізького міського голови “Обдаровані діти – надія Криворіжжя” у номінації “Літературна творчість”;

Переможець конкурсу виконкому Тернівської районної у місті ради "Учень року"

Трошин Андрій, випускник 2016 року

Трошин Андрій - переможець конкурсу виконкому Тернівської районної у місті ради "Учень року - 2016"

2016 рік

В 2015-2016 навчальному році, за клопотанням шкіл на звання «Учень року – 2016» претендували 32 випускники, які досягли значних успіхів в навчанні і нагородженні золотими та срібними медалями «За успіхи в навчанні» та 22 випускники, які були призерами різноманітних конкурсів на протязі всіх років навчання в школі. Переможцем районного конкурсу «Учень року – 2016»  став Трошин Андрій Михайлович, випускник Криворізької загальноосвітньої школи №37.

Нагороди  Трошина Андрія:

  • І місце у міських змаганнях з радіоконструювання  в рамках міських зимових змагань з науково-технічної творчості «Техномарафон» в категорії  В;
  • призер обласного конкурсу  юних винахідників і раціоналізаторів – 2014 р.;
  • призер обласного конкурсу юних винахідників і раціоналізаторів – 2015 р.;
  • І місце в особистому  заліку  обласних змаганьз радіоелектронного констрування серед учасників старшої вікової групи;
  • І місце в районному конкурсі науково – дослідницьких робіт з фізики – 2015 р.;
  • переможець обласного конкурсу «Обдаровані діти – надія України» в  номінації «Юний винахідник та раціоналізатор»

Переможці районного конкурсу "Учень року" у номінаціях

Пестерева Анна, випускниця 2018 року

Пестерева Анна

2018 рік

Луреат конкурсу «Учень року Тернівського району – 2018» в номінації «За успіхи в навчанні», нагороджена золотою медаллю.

Дмитрук Богдан, випускник 2018 року

Дмитрук Богдан

2018 рік

Лауреат конкурсу «Учень року Тернівського району – 2018» в номінації «Творча особистість».

Федоров Тимур, випускник 2017 року

Федоров Тимур

2017 рік

Лауреат конкурсу «Учень року Тернівського району – 2017» в номінації «Творча особистість».

Мелен Ксенія, випускниця 2016 року

Мелен Ксенія

2016 рік

Лауреат конкурсу «Учень року Тернівського району – 2016» в номінації “Майбутнє української філології”.

 

Переможці конкурсу виконкому Тернівської районної у місті ради "Учень року" у номінаціях:

2002-2015 роки

  • Середенко Альона – переможець районного конкурсу “Учень року – 2009” в номінації “Майбутнє української філології”;
  • Кавун Олена – переможець районного конкурсу “Учень року – 2008” в номінації “Майбутнє художнього мистецтва України”;
  • Плотвін Андрій – переможець районного конкурсу “Учень року – 2002” в номінації “Спорт”.