>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Відкриття конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine–2019»

6 листопада 2019 року у Кривому Розі відбулось урочисте відкриття регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkills Ukraine–2019».

Worldskills Ukraine – частина міжнародного конкурсу Worldskills International, який проводиться з метою підвищення статусу і стандартів професійної підготовки та кваліфікації по всьому світу, популяризація робітничих професій через проведення міжнародних змагань по всьому світу.

Учасниками конкурсу стали учні, студенти та молоді робітники у віці від 18 до 22 років, які за певну кількість часу повинні продемонструвати всі свої навички та виконати ряд практичних завдань. До складу журі залучені провідні експерти та фахівці у своїй професійній галузі від вітчизняних роботодавців.

Змагання «WorldSkills Ukraine» у Кривому Розі відбуваються за 9 компетенціями: експлуатація і обслуговування залізничного транспорту; водні технології; експлуатація навантажувально-розвантажувальної техніки; підйом та транспортування вантажів; експлуатація дорожньо-будівельної техніки; токарні роботи; електромонтажні роботи; зварювальні роботи; обслуговування важкої техніки. До участі в конкурсі в ролі вболівальників запрошені учні шкіл та студенти професійно-технічних навчальних закладів м. Кривий Ріг.

Учні 8 класу нашої школи теж мали можливість взяти участь у зазначеному заході та більше дізнатись про затребувані робітничі професії, що були представлені на конкурсі, поспостерігати за учасниками змагань й самостійно виконати завдання квесту від організаторів, випробовуючи свої сили на спеціальних тренажерах.

Організаторами конкурсу в Україні є Міністерство освіти і науки України, Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» та Федерація роботодавців України. Генеральний партнер регіональних відборів у Дніпропетровській, Запорізькій та Донецькій областях – ТОВ «Менівест Холдінг».

WorldSkills Ukraine–2019. 06/11/19, 8 кл.

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин