logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Саміт міської асоціації дитячих об’єднань

15 листопада на базі ЦДЮТ «Дружба» й КЗШ №94 відбувся саміт МАДО, в якому брали участь учні-лідери дитячих шкільних об’єднань закладів освіти з усіх районів міста. В делегацію Тернівського району увійшли 21 лідер та педагоги-організатори Тернівського ліцею, КЗШ №№37, 48, 116.

У ЦДЮТ «Дружба» відбулась пленарна частина саміту, де лідери МАДО звітували про результати своєї роботи за попередній навчальний рік: реалізовані заходи, проекти, здобутки, нагороди. Після цього відбулась посвята нових членів МАДО, які урочисто склали присягу та оголошено про проект «Територія лідерства: змінюємо світ разом». Проект матиме декілька етапів реалізації та найближчим часом буде запущений в усіх школах міста, його реалізація триватиме протягом 2019-2020 навчального року.

В ході саміту, в КЗШ №94 проводились тренінгові студії, лідери Тернівського району провели тренінг на тему «Я досягаю мети». Діти говорили про досягнення мети та реалізацію мрій за допомогою методу SMART (S – конкретна, M – можливо виміряти, A – досяжна, R – можливі ресурси, T – терміни виконання).

Загалом захід пройшов на відмінному рівні, з піднесеним настроєм та в дружній атмосфері, дякуємо всім учням-лідерам, що брали в ньому участь, особливо учениці нашої школи – Соколовій Тетяні (7 клас) та педагогу-організатору закладу – Польовій Т.М.
Саміт міської асоціації дитячих об'єднань, 15/11/19

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин