logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Шевченківські дні з нагоди 205-ї річниці від Дня народження Кобзаря

Шевченківські дні в нашій школі стали традиційними, вони щорічно проводяться до річниці  народження Великого Кобзаря. Впродовж тижня у школі було заплановано та проведено ряд заходів присвячених святкуванню 205-ї річниці від Дня народження Т.Г. Шевченко. Організовано виставку ілюстрацій до творів Шевченка, проведено інформаційні дайджести у класах, конкурси декламаторів віршів, свято поезії для старшокласників, флешмоб «Сторінками творів Т. Шевченка», облаштовано бібліотечну експозицію «Живописна спадщина Кобзаря», та ін.

Учителі української мови та літератури Кочмар Н.В. та Сухіна Н.Ю. провели цікавий захід для учнів 10 та 11 класів «Поезія Шевченка – то музики народної душа», де лунала музика до творів Т.Г. Шевченка, діти відповідали на запитання за біографією поета, упізнавали вірші, цитували уривки з поем, вивчених раніше, брали участь у вікторинах. Час сплинув непомітно, всього за один урок учні мали можливість повторити все, що знали про Т. Шевченка та його творчість як поета й художника, а це дало їм змогу узагальнити знання перед пробним ЗНО. Учням дуже сподобався проведений захід.

Свято поезії «Поезія Шевченка – то музики народної душа», 14/03/19

Кожен клас мав можливість поринути у світ поезії та культури під час заходів, що були проведені класними керівниками, учителями-предметниками та представниками філіалу №7 КЗК “Міської дитячої бібліотеки”. Інформацію про проведені заходи  було розміщено на блогах класів. Наприклад, учні 3-А класу декламували вірші Кобзаря та навіть створили відповідний відеоролик.

Хоч минуло 205 років від дня народження Великого Кобзаря, але його творчість була й буде для нас, українців найдорожчим скарбом, адже люди такого рідкісного дару, як Т. Шевченко, з’являються раз на століття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *