logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Шостий день роботи табору “Берізка”

10 червня у вихованців ТТВ «Берізка» відбувся День творчості і мистецтва, а допомогли провести його керівники гуртків МПДЮТ «Горицвіт». Разом з майстрами своєї справи діти поринули у світ танцю, музики та прикладного мистецтва. Вихованці відвідали такі майстер-класи:

  • Багнюк Юлія Володимирівна, керівник зразкового художнього колективу театру авангардної моди «Мадонна», показала дітям та дозволила приміряти костюми, виготовлені вихованцями гуртка. Крім цього діти спробували себе у ролі дизайнерів і створили ескізи власних моделей костюмів.
  • Сальникова Златослава Олександрівна познайомила дітей з принципами хореографії та допомогла розучити декілька танцювальних рухів запальної сальси.
  • Вовк Ольга Георгіївна, керівник зразкового художнього колективу ансамблю народних інструментів “Гармошечка”, розважила дітей музичними вікторинами та конкурсами, а потім навчала дітей найпростішим комбінаціям гри на ударній барабанній установці.

Діти і вихователі щиро дякують керівникам гуртків МПДЮТ «Горицвіт» за корисно і змістовно проведений час в атмосфері творчості і позитиву.

Повернувшись до школи і пообідавши, діти зустрілись з представниками патрульної поліції нашого міста – Русланом та Анастасією. Гості розповіли дітям про те, як відрізнити справжнього поліцейського від шахрая. Дітям показали поліцейське посвідчення, жетон, шеврони, амуніцію та розповіли, як має спілкуватися патрульний поліцейський з дітьми. Також показали спецзасоби, які застосовуються поліцейськими у надзвичайних ситуаціях: щит, шолом, бронежилет та кайданки. Всі охочі мали змогу посидіти за кермом поліцейського авто і відчути себе справжнім захисником законності і порядку. Діти були в захваті від отриманої можливості та щиро подякували гостям!

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmEb65xv
Шостий день роботи табору "Берізка", 11.06.19

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин