logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Сьомий день роботи табору “Берізка”

Сьогоднішній день у ТТВ «Берізка» почався незвично, до дітей завітали казкові герої: Водяник, Попелюшка, Червона шапочка та Олена премудра, які запропонували дітям цікавий квест «У світі казок». Казкові герої перевірили знання казок вихованцями 1-4 загонів, випробували їх спритність та винахідливість. Перемогу отримали вихованці 3 загону, виявилось, що вони найкраще знаються на казкових премудростях. Переможцям та учасникам квесту герої подарували казкові сувеніри.

Після казкового квесту вихованці 3-4 загонів вирушили до КПНЗ ЦДЮТ «Терноцвіт». Там на дітей чекали представники закладу, що підготували тематичну квест-вікторину «Місто професій». Виконавши завдання квест-вікторини діти мали можливість побачили виставку вишивки, петриківського розпису й незвичайних писанок, розмір яких досягає 50 см!

А вихованці 1-2 загонів направились до ДЮСШ №6, де з радістю та насолодою покупалися у басейні. Нажаль ми не визначили скільки енергії вивільнили наші дітки, плаваючи у воді, але можемо констатувати – достатньо багато, адже після басейну всім хотілось підзарядитись обідом, тому чимдуж ми направились до школи, де всі загони мали можливість знову зустрітись за обіднім столом.
Сьомий день роботи табору "Берізка", 12.06.19

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *