logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Спортивно-розважальна програма “Де козак – там і слава”

14 жовтня, на свято Покрови Пречистої Богородиці, в нашій країні відзначаються День українського козацтва та День захисника України. Не випадково для святкування обрано саме цей день, бо Покрова здавна була покровителькою козаків. Це дуже важливе свято для нашого народу, адже козацтво відіграло надзвичайну роль у становленні нашої держави. Його історичне значення важко переоцінити. Народ ставився до козаків з повагою і любов’ю, сприймав їх як символ мужності, честі, людської і національної гідності. Перекази про героїчні вчинки запорожців передаються з покоління в покоління. Епоха козацтва створила багатогранну, глибоку духовність, що стала гордістю і окрасою української історії та культури.

В рамках тематичного тижня “Україна – земля козацька”, присвяченого відзначенню Дня Захисника України, 10 і 11 жовтня, у шкільній спортивній залі, проведено спортивно-розважальний захід “Де козак – там і слава”, для учнів 2-4, 5-6 та 7-8 класів.

Учасники заходу презентували емблему, виголошували свої назву і девіз, відповідали на питання, що стосувались історії та традицій українського козацтва, брали участь у естафетах, змагались у швидкості і вправності виконання різних нормативів, перетягувнні канату та просто весело проводили час.

Організаторами заходу були педагог-організатор, учителі фізичної культури, учні 8, 10 і 6-Б класів, які допомогли у проведенні заходу та підготували танцювальні композиції з елементами народної української хореографії.

Всі команди гідно трималися, показавши себе якнайкраще, за результатами змагань було визначно переможців:

  • 1-4 класи: І місце – 3-А і 4-А, ІІ місце – 2-А, ІІІ місце – 2-Б, ІV місце – 3-Б і 4-Б;
  • 5-6 класи: І місце – 6-А, ІІ місце – 6-Б, ІІІ місце – 5-А та 5-Б;
  • 7-8 класи: І місце – 7 клас, ІІ місце – 8 клас.

Спортивно-розважальна програма "Де козак - там і слава", 10-11/10/19

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин