logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Супер-лідер Тернівського району-2019

04.12.2019 року на базі ЦДЮТ «Терноцвіт» відбувся районний конкурс «Супер лідер Тернівського району-2019» (очний тур). У конкурсі брали участь представники районної осінньої школи «#Leaderjunior, лідери шкільних дитячих об’єднань КЗШ№№37, 48, 55, 116, 117, КТГ та НВК «ЗНЗ-ТЛ».

В ході конкурсної програми учасники боролись за звання «СУПЕР лідер Тернівського району–2019» та перемогу в номінаціях «Лідер-креативність», «Лідер-новатор», «Лідер-організатор», «Лідер-працелюбність», «Лідер-активність», «Лідер-практик».

Очний тур конкурсу передбачав три конкурсні випробування:

  • «Візитна картка лідера» – творча презентація (електрона презентація (тривалістю до 7 хвилин, кількістю до 15 слайдів);
  • «Лабораторія проектів» – презентація власного соціального проекту;
  • «Дебати» – відповідь «експромтом» на поставлені запитання.

Після підведення підсумків конкурсу, Платонова Софія, учениця 8 класу, разом з помічницями – Мартиновою Аліною і Соколовою Тетяною (7 клас) здобула перемогу у номінації «Лідер – працелюбність». Вітаємо лідера нашої школи!!!

Переможці конкурсу були нагородженні медалями і грамотами відділу освіти виконкому Тернівської районної у місті ради та подарунками від приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат».

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
платформа ем. підтр.
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин