>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Свято останнього дзвоника у школі

У травні, коли розквітають яскраві квіти і дзвенить пташиний спів, теплий весняний вітер приносить до нас свято Останнього дзвоника.

Закінчився навчальний рік і в нашій в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №37. Цей рік для закладу був незвичайним, адже ознаменувався перемогами та високими досягненнями в різних напрямках виховної та навчальної роботи. Про шкільні досягнення навчального року розказала директор школи Пивовар С.В. та привітала усіх зі святом. Парадом талантів крокували подвір’ям гордість на надія нашої школи: 47 відмінників навчання, 15 призерів та переможців районних предметних олімпіад, понад 15 переможців міських та обласних конкурсів науково-дослідницьких та творчих робіт. За творчість та майстерність у підготовці призерів та переможців конкурсів нагороди отримали і 15 учителів школи.

Сьогодні дзвоник востаннє пролунав для наших 18 випускників – одинадцятикласників, а учням школи сповістив про початок радісної пори – літніх канікул. Про першу свою шкільну сходинку звітували учні 4-х класів, які подарували присутнім музичну композицію та чудовий променистий вальс.

Але найяскравішим моментом свята був танцювальний флешмоб «Кривий Ріг – моє місто», який зарядив уcіх учасників свята почуттям патріотизму, гордістю та любов’ю до міста в якому ми живемо.

Свято останнього дзвоника 25.05.18

Generic selectors
Тільки точні відповідності
Пошук у назві
Пошук у вмісті
Шукати в публікаціях
Пошук на сторінках
Фільтрувати за категоріями
Булінг
Новини
НУШ
Оголошення
Проекти

Контакти
  • Україна, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Таісії Буряченко, 17
  • +38(0564) 94-84-02
  • kzsh37@ukr.net
Архiв новин