logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Святковий концерт з нагоди 8 березня!

Ось і настали перші сонячні та теплі весняні дні, а разом із ними прекрасне свято краси і жіночності – 8 березня! Вітаємо всіх жінок зі святом 8 березня та бажаємо любові, достатку, щастя і міцного здоров’я, нехай у ваших оселях панує затишок, радість та злагода!

06 березня у школі відбувся концерт присвячений святу всіх жінок, в концерті брали участь учні з 3 по 11 класи, вихованці шкільного вокального гуртка «Радість», ведучими заходу були хлопці 4-А та 10 класів. Під час свята присутні мали можливість почути зворушливих пісень, побачити запальні танці, послухати мудрі гуморески, переглянути щирі відеопривітання, отримати заряд бадьорості та позитиву від виступу одинадцятикласників, які ефектно завершили концерт східними танцями, інтерактивним музичним попурі від хлопців, зворушливими віршами та відеозверненням від випускників школи.

Дякуємо всім учасникам заходу, ми не втомлюємося повторювати, що в нашій школі навчаються надзвичайно талановиті учні, яким допомагають не менш талановиті вчителі!
Святковий концерт з нагоди 8 березня, 06.03.20

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *