logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Cвято завершення 2020-2021 навчального року

27 травня у закладі освіти, з дотриманням всіх необхідних протиепідемічних заходів, відбулось СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА. Цьогорічне свято закінчення навчального року було незвичайним, адже проводилось для 4 груп учнів (для уникнення скупчення під час масових заходів), але це ні як не вплинуло на настрій і атмосферу, навпаки вони були ще більш піднесеними, адже і діти і вчителі скучили по загальношкільним святам, з усім зрозумілої причини.

Цього року стіни рідної школи полишають випускники двох класів – 32 учні 9 класу та 33 учні 11 класу. Сумно і водночас хвилююче було під час виступу випускників, їх слова торкали душу і неможливо було не відчути емоції і почуття, що переповнювали старшокласників. Також в ході свята учнів своєю піснею порадували вихованки вокального гуртка «Радість», своїм стильним танком запалювали дівчата з 7-А та 7-Б класів, своїми жартами про шкільне життя веселили хлопці 5-А та 5-Б класів, а першокласники побажали успіхів та перемог учням 9 і 11 класів!

Дякуємо всім учасникам свята! Незабутнього, вдалого, корисного і продуктивного літнього відпочинку, любі учні та батьки!

Посилання на фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsmVVsT5i

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *