logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Бочар Людмила Іванівна

Людмила Іванівна народилася 5 січня 1944 року в с. Зелене Петровського району в селі Зелене Петрівського району Кіровоградської області. У середній школі № 37 почала навчатися з другого класу, коли її батьки переїхали до Кривого Рогу. У 1961 році, закінчивши десятирічку, вона працювала 1 рік секретарем у середній школі № 61, а в 1962 році вступила до Криворізького державного педагогічного інституту на фізико-математичний факультет.
У 1966 році вона закінчила навчання й почала працювати в селі Котовка Магдалинівського району. Відпрацювавши за призначенням, вона повернулася в рідне місто й прийшла працювати в рідну школу в 1970 році.
Людмила Іванівна вміла навчити учнів, прищепити їм любов до математики, поєднувала різноманітні методи навчання, щоб її вихованці полюбили цей предмет. Вона могла знайти індивідуальний підхід до кожного учня, навчала дітей шукати самостійні шляхи вирішення завдань. Чимало часу приділяла вона й позакласній роботі з предмету, її учні посідали призові місця в міських та районних конкурсах.
Колеги поважали Людмилу Іванівну за принциповість, активність у житті школи, діти й батьки шанували її як хорошого й уважного класного керівника.
Свої знання й педагогічну майстерність Людмила Іванівна передавала студентам та молодим спеціалістам на районних методичних об’єднаннях, семінарах, практикумах.
За сумлінну роботу вона мала нагороди: значок „Відмінник народної освіти УРСР”, їй присвоєно педагогічне звання „Учитель-методист”, встановлена кваліфікаційна категорія „Спеціаліст вищої категорії”.
У 2000 році Людмила Іванівна пішла на заслужений відпочинок, але не забувала рідної школи, завжди приходила на шкільні свята, коли її запрошували діти. Колишні учні не забувають про неї й завжди згадують її з почуттям вдячності.
На жаль, Людмила Іванівна на початку 2007 року пішла з життя. Попрощатися з нею прийшло багато учнів, які любили й шанували свою вчительку.
Шкільні архіви зберегли фотокартку Людмили Іванівни та її особовий листок з обліку кадрів, з якого ми зняли копію й додали до нашого звіту.