logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Кукушкін Максим Вікторович

Як справжній чоловік, він народився 23.02.1985 року в м. Кривий Ріг. Мама працювала бухгалтером, а тато був робітником. У 1991 році пішов до КЗШ №37, першу вчительку згадує з особливою теплотою. Шкільні роки запам’ятав як найкращий час у своєму житті, адже було дуже весело, хоч і важко. Навчатися йому дуже подобалося, тому після школи теж вирішив стати вчителем і вступив до Криворізького державного педагогічного університету на фізико-математичний факультет. У 2007 році закінчив цей навчальний заклад із відзнакою. З того часу й працює в КЗШ №37, де викладає математику та інформатику. До учнів Максим Вікторович строгий і вимогливий, намагається не тільки навчити їх премудростям комп’ютерної грамотності, а й прищепити їм основи культури поведінки та почуття відповідальності за доручену справу.
Діти дуже люблять свого вчителя за доброту, справедливість і водночас вимогливість. Батьки поважають його за те, що він уміє навчити їхніх дітей, дає їм міцні знання.
Максим Вікторович – постійний учасник творчих конкурсів, незважаючи на невеликий стаж роботи і досвід, він уже має чимало перемог на конкурсах міського та районного рівнів. За свою натхненну працю він нагороджений грамотами різних рівнів.