logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Сокол Тамара Іванівна

50 років на вчительській ниві.

До людей, які віддали своє серце рідній 37-й школі, належить і Сокол Тамара Іванівна. Це найдосвідченіший працівник нашої школи, випускниця, яка почала свою життєву дорогу з нашої школи і присвятила їй все життя.
Народилася Тамара Іванівна 10 вересня 1935 року. Дитинство було обпалене війною, але ще змалку дівчина була оптимісткою. ЇЇ знали на Краматорівці й дуже любили за наполегливість, кмітливість і нестримну енергію, якою вона щедро ділилася з оточуючими. Після закінчення 37-ї школи Тамара Іванівна пішла працювати старшою піонервожатою, закінчила університет, стала вчителькою російської мови та літератури, а потім – заступником директора з навчально-виховної роботи.
Діти й колеги любили Тамару Іванівну за доброту, душевність, принциповість, терпимість та толерантність. Її адміністративний стаж – 20 років, а загальний – 50.
Ерудована, знаюча, творча людина, Тамара Іванівна володіє неабиякими організаторськими здібностями, перебуваючи на посаді завуча, вона забезпечувала всебічний контроль за роботою вчителів, допомагала молодим вчителям оволодіти основами педагогічної майстерності.
Тамара Іванівна займалася вивченням, узагальненням та поширенням передового педагогічного досвіду, багато сил докладала для зміцнення матеріальної бази школи.
Колеги відзначають її принциповість, вимогливість до себе і до інших. Вона володіє високим почуттям обов’язку. «Діловита, тактовна, наполеглива в досягненні мети,» – саме ці слова записано до педагогічної характеристики Тамари Іванівни, але це далеко не повний перелік її якостей як людини.
Тамару Іванівну  – прекрасна, наймудріша людина, хранителька історії нашої школи, активна учасниця шкільного життя, в трудовій книжці якої є лише одне місце роботи – середня школа №37.