logo

Графік проведення
ЗНО–2018

Математика – 22 травня

Українська мова і література – 24 травня

Англійська мова – 01 червня

Біологія – 04 червня

Історія україни – 06 червня

Географія – 08 червня

Фізика – 11 червня

Хімія – 13 червня

Основна сесія ЗНО-2018 пройде з 22 травня по 14 червня

8 вересня набув чинності наказ Міністерства освіти і науки України, що регулює проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.
Відповідно до наказу кожен зареєстрований учасник має право скласти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. Загалом зовнішнє незалежне оцінювання пройде з одинадцяти предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова.
Випускникам старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року результати зовнішнього незалежного оцінювання з трьох навчальних предметів буде зараховано як результати державної підсумкової атестації. Ці учасники мають обов’язково скласти:
  • українську мову і літературу;
  • математику або історію України (на вибір учасника);
  • ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).
Зміст тестів відповідатиме програмам зовнішнього незалежного оцінювання, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2016 № 77 «Про затвердження програм зовнішнього незалежного оцінюванню для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти».
У 2018 році для проведення зовнішнього незалежного оцінювання з англійської, іспанської, німецької та французької мов буде використано тести двох рівнів складності: рівня В1 і рівня В2. Новацією цих тестів буде також частина «Розуміння мови на слух», яка передбачатиме прослуховування звукових фрагментів і виконання завдань до них.
Випускники старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів 2018 року, які бажають зарахувати результат зовнішнього незалежного оцінювання з іноземної мови як оцінку за державну підсумкову атестацію та вивчали цю мову на профільному рівні, мають складати відповідний предметний тест рівня В2.

Пробне ЗНО у 2018 році відбудеться 24 та 31 березня

Відповідно до Положення про пробне зовнішнє незалежне оцінювання, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від 11.12.2015 №1277, наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 13.10.2017 №150 «Про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2018 році» пробне зовнішнє незалежне оцінювання буде проведено 24 та 31 березня 2018 року.

  • 24 березня 2018 року – українська мова і література;
  • 31 березня 2018 року – математика, історія України, біологія, географія, хімія, фізика, англійська, німецька, французька, іспанська мови.
Реєстрація осіб для участі в пробному зовнішньому незалежному оцінюванні здійснюється Дніпропетровським регіональним центром оцінювання якості освіти з 09 по 31 січня 2018 року. Для учасників пробного ЗНО, які мешкають у Дніпропетровській області пробне тестування з одного предмета коштуватиме 132 грн.
Детальна інформація щодо реєстрації бажаючих взяти участь у пробному тестуванні розміщена на сайті ДРЦОЯО www.dneprtest.dp.ua. У разі виникнення питань щодо реєстрації учасників пробного тестування необхідно звертатися до ДРЦОЯО за тел. 056 790 24 99.