logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Театральна вистава «Дванадцять місяців»

11 січня учні школи та педагоги отримали справжній подарунок – аматорську театральну виставу «Дванадцять місяців». Головними дійовими особами театральної вистави були учні 10 та 11 класів, вони виконували ролі, які були визначені сценарієм. Чарівна зимова казка, що навчає добру та життєвій мудрості – лишатись людиною за будь-яких обставин. Саме цю казку обрали для постановки наставники юних акторів – Лук’яненко І.В. та Іващенко О.В, класні керівники 10 та 11 класів.  До поставленої задачі організатори поставились досить серйозно, створили прекрасні декорації, підібрали гарні костюми, актори ідеально вивчили свої слова та відточили навички акторської гри.

Виставу змогли побачити учні 2-7 класів, а також батьки учнів 10 та 11 класів. Захід пройшов на високому рівні, юні актори змогли відчути себе справжніми артистами, коли виступали перед великою аудиторією, а глядачі мали змогу перенестись у казковий світ,  де панує добро та людяність. Всі пройнялись ідеєю казки – у світі має панувати правда і добрі наміри. Родзинкою вистави був запальний танок, що підготували учні 10-11 класів, який дуже сподобався всім присутнім.

Після закінчення вистави зал довго аплодував учасникам вистави, глядачі хором скандували «Молодці!». Дякуємо організаторам за їх наполегливу працю, за творчій підхід та неперевершену виставу.

Фотоальбом: https://flic.kr/s/aHsm8egcYP

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *