>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

ВИЩІ ДОСЯГНЕННЯ РОКУ

2019 рік

Кращий гравець з флорболу Всеукраїнської флорбольної ліги

Маляренко Денис, учень 11 класу, став переможцем третього туру Всеукраїнської флорбольної ліги серед чоловіків

Перемога у Всеукраїнському конкурсі «Різдв’яна зірка»

Троценко Дарія, учениця 11 класу, лауреат відзнаки Криворізького міського голови “Обдаровані діти – надія Криворіжжя”

Перемога в міському конкурсі на кращий веб-сайт закладу освіти

05.02.19 на базі Криворізької педагогічної гімназії відбувся міський конкурс на кращий сайт закладу освіти

2018 рік

Перемога у обласному конкурсі «Моя Батьківщина – Україна»

За результатами обласного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської молоді «Моя Батьківщина – Україна», учень нашої школи – Глотенко Роман здобув диплом ІІІ ступеня з роботою «Життя, обпалене війною», у номінації «З попелу забуття».

Перемога в міському конкурсі на кращий сайт закладу освіти

23.01.2018 на базі Криворізької педагогічної гімназії відбувся міський конкурс на кращий сайт закладу освіти. У конкурсі взяли участь 56 сайтів від 7 районів міста. Серед переможців міського конкурсу був і веб-сайт нашої школи!

Перемога у обласному конкурсі комп’ютерної графіки і анімації

Протягом січня 2018 року проходив обласний конкурс комп’ютерної графіки та анімації. Конкурс проводиться щорічно, на базі Дніпропетровського обласного центру науково-технічної творчості та ІТ учнівської молоді.

Міський конкурс НДП «Щаслива планета»

28 березня 2018 року учні 10 класу Чикиньова Катерина та Салогуб Максим взяли участь в міському конкурсі учнівських науково-дослідницьких проектів «Щаслива планета», який проходив на базі КНВК №35

Міський конкурс сайтів МО та педагогів

Вітаємо переможця міського конкурсу сайтів методичних об’єднань та педагогів, номінація«Сайт педагогів». За результатами І етапу конкурсу до фінального туру було представлено 34 веб-сайти педагогів навчальних закладів нашого міста.

Міський конкурс «Я майбутній філолог»

На базі КДПУ кафедрою російської філології та зарубіжної літератури проводився конкурс «Я – майбутній філолог» для учнів 10-11 класів, знавців російської мови, літератури, зарубіжної літератури.

Перемога у міському конкурсі «Сходинки до соціальної зрілості»

18 січня 2018 року на базі ПДЮТ Центрально-Міського району пройшов міський конкурс соціальних проектів «Сходинки до соціальної зрілості» серед учнів навчальних закладів. Учні нашої школи здобули перемогу в номінації «Благодійність».

Міський природоохороний конкурс «Збережемо птаха»

Вітаємо талановитих учнів нашої  школи з  перемогою  у міському природоохоронному  конкурсі “Збережемо птаха – збережемо дерево – збережемо Землю” в номінаціі “Краща поробка  про  зимуючих  птахів”.

Перемога у районному конкурсі «Мій клас – найкращий»

15.05.2018 в залі палацу культури «Північний» товариства з обмеженою відповідальністю «Криворізькі соціальні ініціативи» відбулось урочисте нагородження переможців ІІІ районного конкурсу «Мій клас – найкращий»

Відзначення кращих випускників – «Гордість Тернівської землі -2018»

22 червня 2018 року в актовій залі виконкому Тернівської районної у місті ради відбувся урочистий прийом «Гордість Тернівської землі – 2018» з нагоди нагородження та відзначення найкращих випускників закладів загальної середньої освіти району.

Випускники 2018 року – гордість школи, батьків, міста та України!

Дмитрук Богдан – переможець районного конкурсу «Учень року-2018». Пестерева Анна – нагороджена золотою медаллю “За високі досягнення у навчанні”. Чайковська Альона – набрала максимум балів на ЗНО з української мови.

Кавун І.І. нагороджено відзнакою «За заслуги перед містом»

04 жовтня 2018 року в приміщенні Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії відбулися урочистості з нагоди Дня працівників освіти та нагородження відзнаками виконкому Криворізької міської ради кращих представників освіти.

2017 рік

Королева Англії Єлизавета II привітала всіх учнів школи з Різдвом

Наприкінці 2016 р. члени шкільного євроклубу «Єдина Європа-єдині серця» разом зі своїм керівником Вишківською Ю.В., вчителем англійської мови, відправили Королеві Великобританії вітальну листівку. Школярі побажали королеві міцного здоров’я та довголіття.

Нагорода на Міжнародній педагогічній виставці

24-26 жовтня 2017 року відбулися Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва, в якій КЗШ №37 традиційно бере участь.

Участь у VIII Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017»

16.03-18.03.2017 у Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася головна подія освітньої галузі України – Восьма Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2017». КЗШ №37 нагороджено дипломом МОН України та занесено до каталогу професійного форуму.

Перемога у VII Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт навчального закладу

31 березня 2017 року в Міністерстві освіти і науки України відбулась церемонія нагородження переможців VII Всеукраїнського конкурсу на кращий веб-сайт навчального закладу в якому веб-сайт КЗШ №37 отримав ІІ місце серед міських шкіл!

Всеукраїнська природоохоронна акція «Годівничка» (Всеукраїнський етап)

12.05.17 р. підведено підсумки Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка». Ми раді вітати усіх учасників даної акції з довгоочікуваною перемогою. Особлива подяка учням, вчителям та батькам початкової школи, які були найактивнішими. Ми – молодці!

Перемога у регіональному творчому конкурсі проектів «Молодь проти корупції»

Активними учасниками творчого конкурсу «Молодь проти корупції» стали учні нашої школи. Школярі проявили свої здібності в створенні літературних проектів, плакатів, листівок, фото колажів, буклетів. Всі роботи були креативними, а головне – у творчій та саркастичній формі відображали сутність явища корупції.

Міський конкурс сайтів методичних об’єднань та педагогів

16.03.2017 на базі КЗСШ №4 відбувся міський конкурс сайтів методичних об’єднань та педагогів. За підсумками роботи жюрі, двоє вчителів нашої школи: Кукушкін Максим Вікторович та Пивовар Юлія Вадимівна посіли ІІ місце у номінації “Сайт педагога”.

Всеукраїнська природоохоронна акція “Годівничка” (міський етап)

14.02.2017 на базі комунального позашкільного навчального закладу «ЦДЮТ «Гармонія» Криворізької міської ради відбувся міський захід з екологічного напряму – підведення підсумків міського етапу Всеукраїнської природоохоронної акції «Годівничка».

Перемога у міському конкурсі на кращий сайт навчального закладу

02.02.2017 на базі Криворізької педагогічної гімназії відбувся міський конкурс на кращий сайт навчального закладу. У конкурсі взяли участь 58 сайтів від 7 районів міста, серед яких була і наша школа, де сайт КЗШ №37 отримав І місце у номінації «Web-сайт ЗНЗ І-ІІІ ступенів – 2017»!

Міська виставка-конкурс дитячої творчості «Країна Фантазія-2017»

24.02.2017 на базі КПНЗ «Центр дитячої творчості «Дивосвіт» відбулося урочисте відкриття експозиції робіт та нагородження переможців міської виставки-конкурсу «Країна Фантазія-2017», серед яких були 4 учні нашої школи!

Міський етап Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв

Перемога у міському етапі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу». Серед музеїв ЗНЗ міста І місце посіла екскурсія учнів КЗШ № 37 «Збережемо в пам’яті віків подвиг наших мужніх земляків» та V місце – оглядова екскурсія «Люби і знай свій рідний край»

Районний конкурс «Мій клас – найкращий»

23.02.2017 підведено підсумки районного конкурсу «Мій клас – найкращий», що проводиться за соціальної ініціативи генерального директора приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» групи «МЕТІНВЕСТ».

2016 рік

World Edu-2016

Восьмий міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» та Четверта міжнародна виставка закордонних навчальних закладів «World Edu»

Київський форум М18

Учні школи вперше відвідали Київраду у форматі рівноправного спілкування з місцевими депутатами та представниками столичної влади без краваток.

Веб-сайти ЗНЗ  – 2016

Перемога у Шостому Всеукраїнському конкурсі на кращий веб-сайт навчального закладу в номінації «Веб-сайти загальноосвітніх навчальних закладів»

Місто нашими руками – 2016

Отримання гранту на втілення проекту «Тепла школа» в Шостому конкурсі компанії «Метінвест» у рамках програми «Місто нашими руками – 2016»

Здоровий Я – 2016

Реалізація проекту «Здоровий Я – 2016» в рамках Третього єдиного соціального проекту громадської спілки «Міжнародна спілка «Єдиний простір» у програмі «Школа – мій рідний дім» за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації

Відзнака МОН України

Міщук Тетяну Євгеніївну, вчителя фізики Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37, нагороджено нагрудним знаком “Відмінник освіти”

Перемога у міжнародному соціальному проекті

Перемога у Міжнародному конкурсі-огляді проектів для дітей в Україні «Ми можемо більше! – cприяння громадянській партисипації молоді в регіонах України, Росії і Грузії»

Міжнародний форум освітян і науковців

Криворізьку загальноосвітню  школу І-ІІІ ступенів № 37 нагороджено медаллю «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки» та Почесною грамотою.

Трошин Андрій , учень 11 кл. КЗШ №37 – учень року–2016!

Трошин Андрій Михайлович, учень 11 класу Криворізької загальноосвітньої школи №37 – переможець конкурсу виконкому Тернівської районної у місті ради  «Учень року – 2016»

Навчальний візит в Берлін в рамках проекту “Ми можемо більше!”

Група учнів 8-А, 9, 10 класів КЗШ №37 у рамках проекту «М18! Ми можемо більше!» перебувала в Берліні, де відвідала багато цікавих місць та познайомилася з життям німецької столиці.

Відзнака Криворізького міського голови

Дмитрук Богдан, учень 10 класу Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №37 – лауреат відзнаки Криворізького міського голови Ю. Вілкула для обдарованих дітей і молоді у номінації “За творчі досягнення!”

Перемоги в обласному та міських конкурсах блогів та сайтів шкіл

Протягом 2016 року працівники школи проводили активну роботу з розбудови освітнього веб-простору навчального закладу та отримали визнання і високу оцінку своєї роботи на обласному та міському рівнях