>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Нагорода на Міжнародній педагогічній виставці

24-26 жовтня 2017 року відбулися Дев’ята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті» та Шоста міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu» в Київському Палаці дітей та юнацтва, в якій Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 37 традиційно бере участь.

Міжнародний форум «Інноватика в сучасній освіті» – найбільш представницький і професійний захід в освітньому просторі нашої країни, спрямований на презентацію, обмін досвідом, узагальнення та поширення інноваційних досягнень, набутих у практичній діяльності навчальних закладів, використання міжнародних освітніх новацій, ознайомлення з засобами навчання, проектами та програмами.

Цьогоріч у роботі виставок взяли участь 585 учасників із 23 регіонів України, Чехії, Словаччини, Австрії, Канади, США, Швейцарії, Німеччини та інших країн. Зокрема,

  • 93 – університети, академії, інститути, коледжі, технікуми, наукові установи;
  • 12 – закордонних навчальних закладів і міжнародних освітніх агенцій;
  • 369 – загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв, дошкільних і позашкільних навчальних закладів, обласних і міських органів управління освітою;
  • 79 – професійно-технічних навчальних закладів, науково-методичних центрів професійно-технічної освіти;
  • 32 – виробники і постачальники засобів навчання, проектів, сучасних програм і рішень для галузі освіти, видавництва, освітні портали.

За рішенням оргкомітету Дев’ятої міжнародної виставки «Інноватика в сучасній освіті – 2017» наш заклад нагороджено дипломом Міністерства освіти і науки України та занесено до каталогу професійного форуму. Вітаємо!

 

WorldEdu-2017