logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Здоровий Я-2016

КЗШ №37 – переможець проекту «Здоровий Я-2016» в рамках Третього єдиного соціального проекту громадської спілки «Міжнародна спілка «Єдиний простір» у програмі «Школа – мій рідний дім» за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації!

Фестиваль "Жить здорово"У місті Дніпро у парку ім. Глоби 11.06.2016 р. відбувся ІІІ Благодійний фестиваль «Жити здорово», на який були запрошені учасники єдиного соціального проекту «Школа – мій рідний дім» для шкіл Дніпропетровської області від громадської організації «Міжнародна спілка «Єдиний простір». Місто Кривий Ріг представляла делегація у складі 9 педагогів і 20 дітей з 10 навчальних закладів (Криворізькі загальноосвітні школи №№19, 21, 37, 59, 61, 122, 126, КНВК №35 «Імпульс», Криворізька спеціалізована школа №71).У рамках фестивалю організатори підвели підсумки соціально-значимого проекту для шкіл Дніпропетровської області, до якого протягом квітня – червня 2016 року долучилися понад 50 навчальних закладів міста Кривого Рогу за чотирма програмами: «Школа своїми руками», «Здоровий Я», «Діти – дітям», «Лідерський курс: школа життя». У програмі «Здоровий Я» найкращими були визнані Криворізькі загальноосвітні школи №37 (І місце) та №61 (ІІ місце). Лідери шкільних дитячих об’єднань отримали сертифікати про закінчення навчання за програмою «Лідерський курс: школа життя».

По закінченню церемонії нагородження ніхто не поспішав розходитись, адже організатори фестивалю підготували стільки цікавого: майстер-класи зі стріт воркауту, айкідо та інших західних єдиноборств, спортивні змагання з черлідінгу; благодійний ярмарок-продаж эко-товарів та виробів ручної роботи; квести, в яких залюбки брали участь не тільки діти, а й батьки; консультації спеціалістів з раннього розвитку дітей.

Ввечері гостей фестивалю чекав ще один сюрприз від організаторів: концерт під відкритим небом за участю місцевих і запрошених виконавців: творчих колективів – ЯрмаКа, YarosLOVE, ТОЇА, Натоліч, ТаХа та інших.

Благодійний фестиваль «Жити здорово!» дозволив зібрати 164,5 тис. грн. Кошти організатори направлять на благоустрій дитячих будинків та шкіл регіону, а також на додаткове навчання молоді.

«Обласна рада підтримує ініціативи громадських організацій, що займаються вихованням молоді, організовують різноманітні фестивалі та заходи, від яких можна отримати не тільки естетичне задоволення, спробувати себе у різних видах спорту та хобі, а й заробити гроші, що підуть на виховання та підтримку підростаючого покоління», – зазначив Гліб Пригунов.

Кожного, хто провів суботній день у парку Глоби чекали спортивні флешмоби «Дніпро, підтримай своїх від Євро до Ріо!», зустріч з двома учасницями Олімпіади у Бразилії, які відстоюватимуть честь України та Дніпра у бадмінтоні та академічному веслуванні. А також – яскраві ярмарки та майстер-класи з Петриківського розпису, ліпнини, айкідо, самби та бачати, змагання, турніри з баскетболу, волейболу і чудовий концерт.

В рамках реалізації проекту "Здоровий Я" учні та вчителі школи створили відеоролики для звітування про хід проекту та пропагування здорового способу життя.