>
logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Міжнародний форум освітян і науковців

Міжнародний форум «Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку»9 грудня  2016 року, в місті Києві відбувся Міжнародний форум «Сучасний стан освіти і науки в Україні. Стратегія розвитку». Форум проходив за підтримки та участю представників Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства освіти і науки України, Академії наук вищої освіти України спільно з інформаційним партнером і співорганізатором Українським інформаційно-видавничим центром «Галактика»Форум зібрав понад 250 міжнародних і українських лідерів, представників політичних, освітянських та громадських кіл. В роботі форуму взяли участь Пивовар С.В. – директор Криворізької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 37 та Кавун І.І. – заступник директора з навчально-виховної роботи. Головною метою заходу було налагодження співпраці, обміну професійним досвідом, висвітлення стану і перспектив розвитку науки і освіти.Привітання учасникам, гостям і організаторам Міжнародного форуму  «Сучасний стан освіти і науки. Стратегія розвитку»! надіслали Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич та Президент Національної академії наук України, академік НАН України Борис ПАТОН, який наголосив:

«Від імені Національної академії наук України і від себе особисто щиро й сердечно вітаю членів  Організаційного комітету та всіх учасників Міжнародного форуму «Сучасний стан освіти і науки. Стратегія розвитку».

У всі часи наука була і залишається основним важелем у процесі побудови заможного та процвітаючого суспільства, прогресивних перетворень у державі. Тож у цей складний період, який переживає наша країна, надзвичайно важливим і актуальним є посилення внеску наукової та освітянської спільноти у вирішення державних і суспільних проблем.

Сьогодні Українська держава особливо потребує об’єднаних і виважених дій. Ми всі  разом, науковці та освітяни, маємо докласти максимум зусиль для  зміцнення вітчизняної економіки, посилення обороноздатності країни в ім’я українського народу та стабільності України.

Сподіваюся, що форум дієво сприятиме налагодженню діалогу широких кіл науковців та  освітян з органами державної влади та засобами масової інформації у пошуку шляхів консолідації українського суспільства, реформування гуманітарної сфери України.»

В урочистому відкритті взяли участь і привітали учасників, гостей Форуму:

  • президент Міжнародної академії освіти і науки Станіслав Табачніков;
  • народний депутат України Олександр Марченко;
  • перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти – Олександр Співаковський;
  • віце-президент Національної академії наук України Сергій Пирожков;
  • голова Всеукраїнського громадського об’єднання «Відроджені гімназії України»;
  • президент компанії PegasusGlobalBusinessSеrvices – Габріель Мнаярджі;
  • директор Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Володимир Вербицький.

Робота Форуму також передбачала участь в роботі секцій «Середня освіта», «Дошкільна та позашкільна освіта», «Вища освіта».

Підбиваючи підсумки форуму, президент компанії PegasusGlobalBusinessSеrvices,  почесний академік Міжнародної академії освіти та науки Габріель Мнаярджі підкреслив : «Я закликаю всіх вчителів, організації та країни, які прагнуть і намагаються допомогти майбутньому, вирішувати глобальні освітні потреби, продовжувати спроби, допоки ми спільними зусиллями не доб’ємося всебічного успіху в галузі освіти, загального демократичного оновлення, адаптації до новітніх методів та відновлення етичних, моральних  та загальнолюдських цінностей.»

У рамках Форуму  видано книгу «Науковці та освітяни України», яка одночасно є довідковим та науковим виданням, що містить інформацію про наукові та освітянські установи, вчених, освітян, обдарованих дітей. В цій книзі розміщено  публікацію про практичні досягнення Криворізької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів № 37 та її  інноваційні підходи у формуванні сучасного закладу освіти. За вагомий внесок у розвиток освіти і науки Криворізьку загальноосвітню  школу І-ІІІ ступенів № 37 нагороджено медаллю «За вагомий внесок у розвиток освіти і науки» та Почесною грамотою, заснованими Президією Міжнародної академії освіти і науки.