logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Кавун І.І. нагороджено відзнакою «За заслуги перед містом» ІІІ ступеня

04.10.2018 на малій сцені Криворізького академічного міського театру драми та музичної комедії імені Тараса Шевченка відбулося урочисте свято з нагоди Дня працівників освіти та нагородження відзнаками виконкому Криворізької міської ради кращих представників закладів освіти міста.

На святі були присутні голови виконкомів районних у місті рад, начальники відділів освіти виконкомів районних у місті рад, керівники та педагоги закладів освіти районів.

Присутніх із професійним святом привітав в.о. міського голови, секретар міської ради Маляренко Сергій Васильович.

27 педагогів Кривого Рогу відзначено з нагоди Дня працівників освіти.

Рішенням виконкому Криворізької міської ради від 12.09.2018 №429 за сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу навчання й виховання зростаючого покоління та з нагоди Дня працівників освіти Кавун Ірин Іванівна – заступника директора з навчально-виховної роботи, нагороджена нагрудним знаком «За заслуги перед містом» III ступеня.

Щиро вітаємо Ірину Іванівну з нагородою. Бажаємо незгасимого оптимізму, творчої наснаги, вагомих досягнень у здійсненні задуманого та нових здобутків на освітянській ниві. Нехай Ваша енергія, багаторічний досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал і надалі служитимуть на благо школи та розвитку освітньої галузі України!