logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Регіональний конкурс «Молодь проти корупції»

Нагородження переможців регіонального конкурсу "Молодь проти корупції"

Вітаємо з перемогою у регіональному конкурсі «Молодь проти корупції», який проводився за ініціативи Дніпропетровської обласної державної адміністрації до Міжнародного дня боротьби з корупцією.

Мета конкурсу: активізація творчої діяльності молоді, формування непримиримого ставлення до проявів корупції та активної громадянської позиції, популяризації доброчесної поведінки

Конкурс проводився за трьома номінаціями: «Художня творча робота» (плакат зі слоганом, малюнок, фоторобота, листівка тощо), «Кращий літературний проект» (оповідання, казки, твори, поезія), «Краща відео робота» (відеоролик з тематики протидії корупції).

Активними учасниками творчого конкурсу «Молодь проти корупції» стали учні нашої школи. Школярі проявили свої здібності в створенні літературних проектів, плакатів, листівок, фото колажів, буклетів. Всі роботи були креативними, а головне – у творчій та саркастичній формі відображали сутність явища корупції. Допомагали дітям висловити своє ставлення до проявів корупції та проявити активну громадянську позицію вчителі Міщук Т.Є., Кукушкін М.В., Гончарук О.В., Лисенко О.А., Сідорцева Т.В., Вишківська Ю.В., Божко Я.С., Крейтор Н.І..

Переможцями конкурсу «Молодь проти корупції» стали автори найбільш креативних робіт.

Вітаємо Пестереву Ганну, ученицю 10 класу (науковий керівник Сідорцева Т.В.), яка посіла І місце у номінації “Кращий літературний проект” з казкою “Три чарівні перлини”.