logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Підведено підсумки районного конкурсу «Мій клас – найкращий»

Районний конкурс «Мій клас – найкращий»  проводився за соціальної ініціативи генерального директора приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» групи «МЕТІНВЕСТ».Ідея конкурсу – виявити талановитих учнів і допомогти їхньому розвитку, зміцнити шкільні традиції і згуртувати дитячі колективи. За звання найкращих боролися 57 класів із 20 шкіл району. Дванадцять із них отримали премії у розмірі від 6 до 10 тис. грн за успіхи в навчанні, перемоги в олімпіадах, волонтерську діяльність, досягнення у творчості та спорті.

За підсумками конкурсу  генеральний директор приватного акціонерного товариства «Північний гірничо-збагачувальний комбінат» Тимошенко П.Г. вручив сертифікати класним колективам нашої школи:

  • за ІІ місце в конкурсі «Мій клас – найкращий»  сертифікат  на суму 8.000 грн. отримав  класний колектив  8-А класу (класний керівник Лук’яненко І.В.);
  • за ІІІ місце в конкурсі «Мій клас – найкращий»  сертифікат  на суму 6.000 грн. отримав  класний  колектив  10 класу (класний керівник Кочмар Н.В.).    

Заохочувальні сертифікати на суму 500 грн. вручені класним колективам 4 класу (класний керівник Левченко О.В.),  7 клас (класний керівник Сухіна Н.Ю.).

Після конкурсу  класний колектив  8-A  класу прийняв рішення перерахувати кошти на особистий рахунок дитини, що потребує термінового лікування.

 

Підведення підсумків районного конкурсу «Мій клас – найкращий» 23.02.2017