logo

Україна, Дніпропетровська обл.,

м. Кривий Ріг, вул. Т. Буряченко, 17

тел. +38(0564) 94-84-02

email: kzsh37@ukr.net

Отримання гранту на втілення проекту «Тепла школа» в Шостому конкурсі компанії «Метінвест» у рамках програми «Місто нашими руками - 2016»

"Місто нашими руками", КЗШ №37 у проекті "Метінвест"14 вересня 2016 року в Криворізькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 37 відбулося свято з нагоди підведення підсумків реалізації соціального шкільного проекту “Тепла школа” в рамках програми Метінвест « Місто – нашими руками». На свято завітали:

  • Тимошенко Павло Геннадійович – генеральний директор ПРАТ «Північного гірничо-збагачувального комбінату»;
  • Брилькова Ірина Олегівна – заступник голови виконкому Тернівської районної у місті Кривому Розі ради;
  • Шамрицька Наталія Анатоліївна – голова профспілкового комітету ПРАТ «Північного ГЗК»;
  • Герра Вікторія Вікторівна – менеджер з регіонального розвитку ПРАТ «Північного ГЗК»

Слова подяки за допомогу в реалізації соціального проекту прозвучали від директора школи Пивовар С.В., голови Ради школи Кукушкіна М.В., учениці 10 класу Пестеревої Анни та учнів 1-А, 1-Б класів.

Директор школи Пивовар Світлана Василівна підкреслила значимість діяльності громадськості, батьків у створенні комфортних умов для навчання та виховання дітей у школі. Світлана Василівна висловила щиру подяку Тимошенку Павлові Геннадійовичу – генеральному директору Північного гірничо-збагачувального комбінату за розуміння та підтримку шкільних ініціатив. “КЗШ №37 отримала на втілення свого проекту 116 000 грн.. Проект спрямований на створення оптимальних санітарно-гігієнічних та побутових умов для функціонування навчального закладу, вирішення проблеми ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів, зменшення витрат на їх оплату, а отже – економії бюджетних коштів”,- сказала директор школи.